Veido masažas sidabriniais šaukštais

Veido masažas sidabriniais šaukštais

Patinimai ir maišai po akimis, paburkęs ir neatpažįstamai pasikeitęs veidas... Užtenka poros nemiegotų naktų, šiek tiek streso, ir teks brangiai sumokėti iš patirtus nemalonumus. Atsikratyti šių neestetiškų nuovargio požymių namuose galima pamasažavus veidą sidabriniais šaukštais.

Sakysite, kažkas keista ir negirdėta? Šis metalas yra puikus laidininkas ir pasižymi ypatingomis cheminėmis savybėmis, todėl pasipraktikavus šalti ir šilti sidabriniai šaukštai tampa šiuo tuo daugiau nei vien stalo įrankiais – jie stimuliuoja veido odą ir suaktyvina kraujo mikrocirkuliaciją.

Toks veido gaivinimo ir tonizavimo būdas naudojamas ir grožio salonuose. Procedūra atliekama taip: pirmiausia reikia pašalinti nuo veido apmirusias ląsteles (naudokite švelnų šveitiklį), tada pasitepkite plonu sluoksniu jojobos (simondsijų) aliejaus su trupučiu vandens – tai puiki drėkinamoji ir maitinamoji priemonė. Papildomai galima naudoti konkrečiam odos tipui tinkamus eterinius aliejus.

Dabar galima pereiti prie masažo. Pradėkite nuo apatinės veido dalies ir po truputį kilkite į viršų kaktos link. Ypatingą dėmesį skirkite toms vietoms, kuriose kaupiasi skysčiai – aplink akis ir po jomis. Masažas daromas kaitaliojant šaltus ir šiltus šaukštus – iš pradžių sukamaisiais judesiais, o po to – stuksenamaisiais.

Procedūra trunka vieną valandą – taip, tai gana daug, tačiau grožio salone sugaištumėte lygiai tiek pat. Jeigu baiminatės, kad neturėsite tam laiko, namuose masažą galima pasidaryti žiūrint televizorių. Veidas atrodys daug gražiau, patinimai atslūgs, oda pasitemps. Amerikoje ši procedūra kainuoja apie 50–60 dolerių (o jų reikia mažiausiai penkių), tad tie, kuriems pinigai kišenės neplėšo, puikiausiai išsiverčia ir namų sąlygomis – tereikia skirti sau šiek tiek dėmesio ir džiaugtis rezultatais!

Komentarai (1)

Mante 2012-05-15 08:44
Esu apie tai jau girdėjusi, bet dar nebandžiau

Ar žinote, kad...

Tyrimais nustatyta, miego metu knarkia net 40 proc. suaugusiųjų. Įvairios statistikos pateikia skirtingus duomenis, tačiau viena – neginčijama, knarkiančių vyrų yra du ar net tris kartus daugiau nei moterų.

Kitas faktas