Prisiliečiate prie įvairių objektų ar kito žmogaus ir jus tarsi nukrečia elektra? O nusiimant kepurę net girdite, kaip plaukai kibirkščiuoja? Tai ne toks ir retas reiškinys, ypač žiemą. Dažnas kibirkščiavimas – signalas, kad aplinkoje, kurioje būnate, trūksta drėgmės, kaip ir jūsų odai bei plaukams. Sveikos odos instituto ambasadorė Milda Daruli...
Atšiaurus oras ir vėjas dažnai išsiurbia visą drėgmę iš plaukų, padaro juos trapius ir lengvai pažeidžiamus. Plaukai tampa nepaklusnūs ir lengviau įsielektrina. Šių problemų galima lengvai išvengti, jei tinkamai rūpinsitės savo plaukais. Štai keli patarimai, kurie puikiai papildytų kasdieninę grožio rutiną.
Žiemą ypač svarbu odą bei plaukus prižiūrėti taisyklingai, nes netinkamos priemonės ir būdai gali ilgam pabloginti jų būklę.
Vasarą plaukus puoselėjom valgydamos vaisius ir uogas, plaudamos galvą žolių nuoviru ir naudodamos daugybę kitokių priemonių. Metų laikų kaita neturėtų sumažinti noro jais rūpintis (juk gūdžiais žiemos vakarais plaukams dėmesio reikėtų skirti dar daugiau).
Storais, puriais ir blizgančiais ant pečių krintančiais plaukai gali didžiuotis tos, kurios jais iš tiesų labai rūpinasi. Juk mažai kas gražius plaukus turi iš prigimties...
Lietuvoje iš tūkstančio gyventojų nuo gripo pasiskiepija vidutiniškai 30 asmenų, Latvijoje - 65, Estijoje – 52 asmenys. Tuo tarpu JAV tūkstančiui gyventojų tenka net 250 pasiskiepijusių, Europoje vidutiniškai – 177.