Viename iš Čikago traukinių yra štai toks žalias vagonas. Projekto idėja priklauso Džozefui Boldvinui (Joseph Baldwin) – įgyvendinti ją padėjo 10 savanorių. Pripažinkime, kad važinėtis tokiu transportu tikrai daug smagiau, negu įprastu.
Genetiškai modifikuoti pašarai – tai yra atsakymas kaip GMO pasiekė kiekvieno Lietuvos piliečio namus. Lietuvos prekybos tinkluose nėra kiaušinių, pieno, mėsos produktų be GMO. Jie į produktus pateko per pašarus, kuriuose yra genetiškai modifikuotų organizmų.
Kai ši vietnamietė kam nors pasako savo amžių, niekas ja netiki. Dabar ji atrodo kaip 70 metų močiutė, nors iš tiesų jai tėra 26.
Neseniai atlikti tyrimai rodo, kad dideli suvartojamų kryžmažiečių šeimos daržovių kiekiai atlieka svarbų vaidmenį gydant vėžines ligas. Nustatyta, kad jos itin padeda moterims, sergančioms krūties vėžiu. Mokslininkai padarė neįtikėtiną atradimą: kuo daugiau šia liga serganti dailiosios lyties atstovė suvalgo kryžmažiedžių šeimos daržovių, tuo d...
Mokslininkų iš Amerikos Sandraugos universiteto (Virginia Commonwealth University) atliko keletą tyrimų, siekdami išsiaiškinti antidepresantų keliamus pavojus ir pašalinius poveikius.
Kaip rodo prie Lavalio universiteto įsikūrusios psichologijos mokyklos mokslininkų atlikti tyrimai, jeigu kas nors iš jūsų artimųjų kenčia dėl nemigos, tikimybė, kad ir jums pasireikš šis miego sutrikimas, padidėja 37 %.
Britų mokslininkai nustatė, kad anoreksija yra tiesiogiai susijusi su galvos smegenų dalies, atsakingos už valgymą, nerimą ir savo kūno suvokimą, anomalijomis. Tai suteikė pagrindą įtarti, kad šios baisios ligos šaknys glūdi daug giliau, negu iki šiol buvo įprasta manyti.
Vokiečių žurnalas “Bild” atliko tyrimą ir pagal gautus rezultatus sudarė žemėlapį, kuriame atsispindi vidutinis kiekvienos šalies moterų krūtinės dydis. Paaiškėjo, kad Lietuvos moterys džiaugiasi C dydžio biustais.
Kalifornijos universiteto mokslininkai Stokholme pabandė išsiaiškinti, kaip riebūs pieno produktai veikia žmogaus sveikatą. Buvo padaryta išvada, kad dažnas tokio maisto vartojimas yra kenksmingas.
Mokslininkai iš Ajovos valstijos padarė išvadą, kad lėtas maisto kramtymas skatina svorio augimą. Anksčiau manyta, kad greitas pasisotinimas slopina organizme alkio hormono grelino sintezę. Iš tiesų, lėtai valgant porcija tikrai gali būti dvigubai mažesnė, tačiau svoris dėl to nemažėja. Eksperimente dalyvavo 20 savanorių studentų.
Mokslininkai iš Tokijo universiteto padarė išvadą, kad reguliarus kavos vartojimas slopina „kompiuterių ligos“ – sausų akių sindromo – požymius.
Susipažinkite: tai – devyniolikmetė Sophie Ray iš Anglijos, pastaruosius 8 metus valganti vien tik picą „Margarita“. Mergina pripažįsta, kad kiti produktai jai kelia pasišlykštėjimą.
ikrai visi esame girdėję šventą taisyklę: valgyk neskubėdamas ir gerai sukramtyk. Deja, tikrai ne visuomet šios taisyklės paisome, juk nėra kada, o ir valgome dažniausiai tik tuomet, kai skrandis ima susitraukinėti iš alkio.
Tie, kurie neturi pinigų, kad galėtų lankyti sporto klubą, randa kitų būdų palaikyti gerą fizinę formą. Tereikia noro ir fantazijos!
Daugelį metų dietologai vienbalsiai tvirtino, kad keptas maistas sveikatai nenaudingas, kad jis gali sukelti labai daug problemų, negalavimų ir ligų. Vis dėlto naujausi ispanų mokslininkų tyrimai parodė, kad kepimo aliejaus kiekis nedaro jokios įtakos širdies ir kraujagyslių ligų vystymuisi.
Nyderlanduose mokslininkai iš Leideno universiteto įrodė, kad tarp kraujyje cirkuliuojančio cukraus kiekio ir to, kaip išoriškai atrodo žmogus (kitaip tariant, kokio amžiaus jį mano esant aplinkiniai), yra tiesioginis ryšys.
Neretai atostogų prisiminimus sugadina iš kelionių parsivežti nemalonūs suvenyrai – patalinės blakės. Atidžiau patyrinėjus jų gyvenimą, į dienos šviesą išlenda prievartos apraiškos, liaukų išskiriamas dvokas bei kiti stulbinantys faktai.
Neseniai paaiškėjo vienas labai netikėtas dalykas – pasirodo, kad vaisiai, kurie iki šiol atrodė neįtikėtinai naudingi žmogaus sveikatai, iš tiesų turi labai daug trūkumų.
Šv. Velykos – spalvingiausia, ryškiausia ir margiausia metų šventė, švenčiama pirmąjį mėnulio pilnaties sekmadienį po pavasario lygiadienio. Kaip žinia, pagrindinis Velykų simbolis - kiaušinis, taigi šį kartą siūlome apie tai ir pakalbėti.
Pasaulyje gerai žinomas ir visuotinai pripažįstamas žurnalas Lancet nutukimą pavadino ne liga, o tiesiog – pandemija. Anot ekspertų, nepaisant vis labiau propoguojamo sveiko gyvenimo būdo, žmonės vis labiau storėja.
Vidutiniškai per savo gyvenimą žmogus atsako į 45228 telefono skambučius