Ar kada matėte, kaip žydi abrikosmedžiai? Kasmet į Kinijos ir Kazachstano pasienį išvysti šio stebuklo savo akimis suplūsta gausybė turistų. Siūlome pasigrožėti ir jums!
Žinomas japonų menininkas-architektas Šusaku Arakava kartu su žmona sugalvojo viename iš Tokijo priemiesčių pastatyti neįprastą namą. Jie abu labai domisi medicina ir sveiku gyvenimo būdu, todėl nusprendė, kad šis jų kūrinys turėtų padėti žmonėms išlikti aktyviems ir gyventi kaip galima ilgiau.
Žmonių žiaurumas gyvūnams neretai pribloškia net tuos, kurie sakosi savo gyvenime matę visko. Kokius kryžiaus kelius teko įveikti šiam nelaimėliui – vienas Dievas težino, tačiau prarastą pasitikėjimą, nors ir sunkiai, vis dėlto galima susigrąžinti. Siūlome pažiūrėti itin jautrią istoriją su laiminga pabaiga!
Siauri aukštakulniai – pati pavojingiausia avalynė. Netikite? Tada siūlome pažiūrėti, ką ji padarė su įžymių moterų kojomis. Prieš sakydami „grožis reikalauja aukų“ susimąstykite: ar tikrai verta?
Nacionalinio vėžio instituto Mokslinių tyrimų centro Molekulinės onkologijos laboratorijos vedėjas prof. Kęstutis Sužiedėlis komentuoja BBC paskelbtą mokslo naujieną.
Pagrindinė šios istorijos veikėja – 28 metų Kristin Karter. Per 16 mėnesių ji numetė 70 kg ir... atsikratė vaikino.
Iš pradžių šio video kūrėjai norėjo tiesiog papokštauti, tačiau daugelis čia įžvelgė šį tą daugiau. Tai – žinutė žmonėms, verčianti susimąstyti apie tai, kokiomis sąlygomis prieglaudose laikomi gyvūnai.
Kai kuriems šunims gyvenimas buvo itin negailestingas: juos vijo, mušė, marino badu, iš jų tyčiojosi, juos pjudė... Nenuostabu, kad pasitikėjimas žmonėmis išnyksta. Atsidūrę gyvūnų prieglaudoje tokią neteisybę patyrę keturkojai neretai būna gana agresyvūs, tad tikimybė rasti jiems naujus namus yra niekingai maža. Juos tenka užmigdyti.
Ar žinojote, kad...
Sakoma, kad juokas ilgina gyvenimą... Siūlome jums tikrą geros nuotaikos ir pozityvo 8 minučių trukmės koncentratą!
Viena iš Japonijos ligoninių kasmet jauniesiems chirurgams rengia neįprastus egzaminus. Norintiems įrodyti savo meistriškumą tenka itin pasistengti. Šie studentai gavo 3 užduotis, kiekvienai iš jų buvo skirta po 3 minutes: išlankstyti mažytį popierinį gerviuką, surinkti ir suklijuoti vabzdį ir paruošti miniatiūrinį sušį vos iš vieno ryžio grūdel...
Fotografas Omaras Roblesas dalinasi nuotraukų, kuriose įamžinti tiesiog Kubos gatvėse jam sušokę baleto šokėjai, serija. Kviečiame pasigrožėti!
Mes esame tai, ką valgome. Mažai kas iš mūsų turi laiko ir noro skirti maisto gaminimui ir tuo labiau – dekoravimui, tačiau tokių žmonių atsiranda. Jie paverčia valgį tikru menu. Štai keli įdomūs pavyzdžiai.
Šis apverktinos būklės šuo buvo atsitiktinai pastebėtas vieno iš Graikijos miestų gatvėse. Nelaimingas gyvūnas merdėjo – jis buvo toks išsekęs, nuplikęs ir apipultas parazitų, kad išgelbėti jį galėjo tik stebuklas. Ir stebuklas įvyko!
Kartą aktorius Vinnie Jones nusifilmavo klipe, kuriame rodė, kaip reikia daryti širdies masažą. Tūkstančiai žmonių visame pasaulyje jo dėka dabar žino, kaip suteikti pagalbą širdies smūgio ištiktam nelaimėliui...
Japonai stebina pasaulį savo išradingumu. Neseniai jie atidarė neįprastą kavinukę „Harry“ (pavadinimas gimė iš japoniško ežiukų pavadinimo „harinezumi“) – čia galima ne tik išgerti kavos, bet ir pažaisti su ežiukais.
Šių nuotraukų autorius – vokiečių fotografas-dokumentalistas Hansas Silvesteris. Jo tikslas buvo pamėginti išsaugoti tai, ko greitai gali nebelikti – dėl politinių neramumų ir nestabilumo vietinės gentys nuolat gyvena kaip ant parako statinės.
Ne kiekvienas iš mūsų ryžtųsi nubėgti keletą kilometrų – tai laiko nėra, tai jėgų, tai noro... Taip buvo ir šios istorijos veikėjui Derekui Mitčelui, kol jos svoris nepasiekė 280 kg ribos. Tada jis nusprendė imtis priemonių ir radikaliai pakeisti savo gyvenimą.
Pasaulyje žinoma apie 200 įvairių pipirų rūšių. Visi jie ir skirstomi pagal aštrumą, t.y. kapsaicino koncentraciją. Siūlome apsilankyti aitriųjų pipirų valgymo varžybose ir pažiūrėti į dalyvių veidus! Kiekviename etape pipirai vis aštresni, o dalyvių gretos vis retėja... Kas nugalės?
Elizabeth Gadd nuotraukos ilgam įsirėžia atmintin. Miniatiūrinė moteriška figūra, vilkinti su aplinka susiliejančiais rūbais, ir svaiginantys peizažai – štai jos „vizitinė kortelė“. Žinoma, sunku objektyvu apimti visą Kanados gamtos grožį, tačiau Elizabeth pasirenka tokius rakursus, kurie leidžia pamatyti ir pajusti kuo daugiau: pakilimą, laisvę...
Vidutiniškai suaugęs žmogus turi apie 100 milijardų smegenų ląstelių, iš kurių apie 85000 prarandame kasdien. Jei visas savo smegenų ląsteles sujungtume į siūlą, jo užtektų nuo čia iki saulės ir atgal..