Kokosų aliejus (ypač grynas, ekologiškas) net ir parduotuvei paskelbus akciją kainuoja gana nepigiai, tad visuotinis pamišimas dėl jo kartais kelia nuostabą. Juolab, kad šio produkto gerbėjai vienodai entuziastingai juo ir veidą tepasi, ir deda į keptuvę blynams kepti.
Vieni paprasčiausių grūdų slepia nepaprastus lobius – juk neatsitiktinai avižos taip plačiai naudojamos liaudies medicinoje.
Rentgeno nuotraukos leidžia pamatyti, kaip paradoksaliai atrodo mūsų „vidinis pasaulis“ – kai jame atsiduria tai, ko ten būti neturėtų, nustemba net ir visko savo praktikoje regėję gydytojai. Žvelgiant į šias nuotraukas kyla tik vienas klausimas: kaip tai įmanoma?
Eteriniai aliejai gali praversti daugeliu atvejų: jie maloniai kvepia, stiprina imunitetą, atbaido vabzdžius, o kai kuriais atvejais netgi gali pakeisti medikamentus. Sveikatos specialistai primena, kokie eteriniai aliejai turėtų būti kiekvienoje namų vaistinėlėje.
Tarptautinės vėžio tyrimų agentūros (International agency for research on Cancer – IARC) Lione, Prancūzija, duomenimis, naktinis pamaininis darbas – greičiausiai kancerogeniškas veiksnys. Naujausias įvertinimas bus publikuotas IARC monografijų 124-ajame leidinyje.
Džindžer ir Džordžas – pati seniausia pora Pietų Karolinoje (JAV). Kartu jie nugyveno jau 60 metų.
Autizmo sutrikimą turinčių vaikų tėvai kasdien susiduria su sunkumais ir naujais iššūkiais. Jie iš savo patirties žino, kad kiekvienas į priekį žengtas žingsnis (net ir pats mažiausias) visai šeimai suteikia daug džiaugsmo, o kasdieniai iššūkiai nebeatrodo tokie sudėtingi. Vieną itin plačiai pasaulyje paplitusį gydymo būdą – delfinų terapiją – p...
Ši istorija nutiko Turkijoje, jos liudininke tapo Banu Cengiz – vaistininkė, kuri ne tik dirba savo mėgstamą darbą, bet ir labai myli šunis. Prieš kelerius metus ji priglaudė augintinį iš gatvės, ir nuo tada padeda ir kitiems likimo nuskriaustiems gyvūnams.
Mėgautis lauko malonumais – ir smagu, ir sveika. Gryno oro nauda organizmui yra nenuginčijama, tai patvirtins ir bet kuris gydytojas. Tiesa, didžiąją dienos dalį leidžiant uždarose erdvėse, pamirštame, kaip svarbu daryti pertraukas ir bent trumpam iškišti nosį į lauką, prisėsti ant greta darbo ar namų esančio suolelio, pievutės. Tokią praktiką m...
Vidutiniškai suaugęs žmogus turi apie 100 milijardų smegenų ląstelių, iš kurių apie 85000 prarandame kasdien. Jei visas savo smegenų ląsteles sujungtume į siūlą, jo užtektų nuo čia iki saulės ir atgal..