Mūsų organizmo veikla labai priklauso nuo bioritmų. Jeigu gyvensite pagal juos, ne tik optimizuosite dieną, bet ir jausitės geriau, sulėtinsite senėjimo procesus, padidinsite kosmetinių priemonių efektyvumą.
Dėl šąlančių kojų bent retkarčiais pasiskundžia daugelis – ir nepadeda nei šiltos kojinės, nei antklodės... Kokios šio reiškinio priežastys ir ką reikėtų daryti?
Šiandien daug kalbama apie miego higieną – kaip, kada ir kiek miegoti, ką daryti, jeigu kankina nemiga ir t.t. Kuo gi gresia nuolatinis neišsimiegojimas?
Statistika rodo, kad bėdų dėl nemigos turi maždaug kas penktas žmogus. Jei tai tik epizodiškas reiškinys, jaudintis neverta – sveikatai tikrai nepakenks. Sunerimti reikėtų tik tuo atveju, jei tai kartojasi nuolat. Kuo tai gali baigtis?
Nukentėti nuo kraščio gali visi, tačiau kai kuriems rizika didesnė rizika nei daugeliui: pavyzdžiui, kūdikiams ir vaikams iki 4 metų amžiaus, nes jie jautresni aukštos temperatūros poveikiui, 65 metų amžiaus ir vyresniems žmonėms, asmenims, turintiems antsvorio, dirbantiems sunkų fizinį darbą, sergantiems įvairiomis ligomis (endokrininėmis, inks...
Viena iš nemaloniausių problemų vasarą – saulės smūgis. Pasekmės gali būti itin rimtos, todėl svarbu žinoti, kaip jį atpažinti.
“Man išrašė vaistų, o jie nė kiek nepadeda”. Tokios situacijos pasitaiko gana dažnai, tačiau ne visuomet reikia kaltinti gydytojus. Kartais kalti mes patys, nes vaistus vartojame ne taip, kaip derėtų. Štai kelios taisykles, kurias būtina žinoti.
Pavasarinis konjunktyvitas (arba pavasarinis kataras) – tai lėtinis akies obuolio ir voko junginės uždegimas, paūmėjantis būtent prasidėjus pavasariui. Jį gali išprovokuoti kitos ligos, todėl gydytojai tiesiogiai sieja konjunktyvitą su nusilpusia žmogaus imunine sistema.
Vakare į bet kuriuos batus nebeįmanoma įkišti kojos, o rytais sunku net į veidrodį pažiūrėti? Edema – ne vieną žmogų kankinanti problema. Kaip žinia, žmogaus kūną sudaro maždaug 70% vandens.
Jeigu rūkote neseniai ir dar nespėjote tapti labai priklausomi nuo cigarečių, turite galimybę mesti šį blogą įprotį pasitelkę gana primityvius metodus – kitaip tariant, be medikų pagalbos. Kaip tą padaryti, su kokiais sunkumais teks susidurti ir kaip juos įveikti?
Visam kojos nagui užaugti reikia 12-18 mėnesių.