Miežiai – pati seniausia žmonių auginama grūdinė kultūra. Apie gydomąsias jos savybes žinoma jau nuo neatmenamų laikų. Kuo gi naudingi miežiai?
Kosulys – vienas iš tų negalavimų, kurie pasireiškia itin dažnai. Atrodytų, jau tikrai šia populiaria tema žinome viską. Tačiau kodėl tuomet kosulį ne visada gydome teisingai?
Ne visiems pavyksta išvengti lietingo ir vėjuoto oro keliamų pavojų – dažnas iš mūsų patiria, kas yra peršalimas. Štai 5 būdai, kurie padės palengvinti kosulį ir jo keliamus nemalonius pojūčius.
Kas yra kosulys, savo kailiu anksčiau ar vėliau tenka patirti kiekvienam. Kartais norint įveikti šią problemą nereikia skubėti ryti mikstūrų ir tablečių – užtenka ir visai negudrių (tačiau laiko patikrintų) priemonių.
Daugeliui iš mūsų bent kartą gyvenime tenka susidurti su laringitu. Kaip jį tpažinti ir kokių priemonių imtis, kas palengvintumėte ligonio kančias?
Įveikti kosulį galima skirtingais būdais – geriant vaistus arba naudojant natūralias priemones. Kokie liaudiški metodai patys veiksmingiausi?
Kosulys – ne tokia jau paprasta problema, kaip daugeliui atrodo iš pirmo žvilgsnio. Ypač jeigu jis stiprus ir ilgai nepraeina. Ką daryti?
Kosulys, lydimas švokštimo ir sunkaus kvėpavimo- kelia susirūpinimą. Ypatingai tuomet, jei kosulys pasirodo netikėtai, priepuoliškai, o vos jam praėjus ir vėl jaučiatės puikiai. Toks kosulys – dažniausias bronchinės astmos požymis.
Kosulys – ne liga, o tik jos simptomas, pasireiškiantis peršalus, susirgus bronchitu, tracheitu, pneumonija ir kitomis kvėpavimo takų ligomis. Palengvinti jį galima pačiais įvairiausiais liaudiškais būdais. Štai keli iš jų.
Bronchitas – bronchų gleivinės uždegimas, dažniausiai sukeliamas virusų arba bakterijų. Jeigu pastebėjote jo simptomus (kosulį, skrepliavimą, dusulį, skausmą už krūtinkaulio, karščiavimą), delsti negalima – reikia imtis priemonių.
Lietuvoje kasmet užregistruojama per 100.000 sezoninio gripo atvejų.