Kaip kovoti su energetiniais vampyrais?

Kaip kovoti su energetiniais vampyrais?

Yra gražių, šiltų ir net labai artimų žmonių, kurie lyg kempinė susiurbia visas mūsų jėgas. Neapsigaukite – tai gali būti kaukėti energetiniai vampyrai. Kaip nuo jų apsisaugoti?

Be abejo, mediniai kuoliukai jums nepadės. Pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į įspėjamuosius ženklus: jei pokalbio metu pajuntate užslėptą ataką, nesaugumą, įtampą, nuovargį, susierzinimą, norą greičiau baigti pokalbį, o po išsiskyrimo užplūsta palengvėjimas – diagnozė nedžiuginanti... Atpažinkite jus užpuolusį vampyrą (paprastai išskiriami tokie jų tipai: verksnys, prokuroras, dramatizuotojas, liežuvautojas, klounas ir tas, kuriam nuolat reikia pagalbos) ir imkitės veiksmų:

 

  • Pažinkite savo priešą. Išsiaiškinkite, iš kur atsiranda jo nepasitenkinimas darbu ar šeima, noras kontroliuoti kitus – taip kova taps efektyvesnė.
  • Nusišypsokite ir... Likite nuošalyje. Neleiskite, kad jo negatyvumas pereitų jums. Vampyrui reikia, kad sureaguotumėte. Jei to nesulauks, jo puolimas bus bevaisis.
  • Priverskite jį papasakoti ką nors gera ir gražaus – ypač tada, kai jis skundžiasi ir dejuoja. Įvykiai toliau gali plėtotis dviem linkmėm: arba žmogus prisimins, kad depresija nėra nuolatinė jo būsena, arba praras susidomėjimą jumis ir paliks ramybėje.
  • Keiskite savo požiūrį, pažvelkite į situaciją kitu kampu: jei ne šis vampyras, gal jūsų diena būtų labai nuobodi? Tokie dirgikliai mus verčia judėti į priekį, tobulėti, geriau pažinti save ir kitus.
  • Nesileiskite išnaudojami. Esate reikalingas pirmiausiai sau pačiam – išmokite save vertinti ir atsirinkti, kam padėti, o kam – ne. Pokalbio pabaigoje atkreipkite dėmesį, ar kas pasikeitė: jei jaučiatės išsunktas, o jūsų pašnekovas ir toliau nelaimingas, greičiausiai tęsti toliau nėra prasmės.
  • Būkite pozityvus. Kadangi vampyrai maitinasi negatyviomis emocijomis, priversite jį badauti ar susirasti kitą auką.
  • Neleiskite, kad kaltės jausmas jus užvaldytų. Neprivalote išspręsti visų kito žmogaus problemų, neturite jaustis kalti dėl to, kad jis nelaimingas (jeigu tikrai nesate dėl to kalti).
  • Paleiskite. Su kai kuriais tenka paprasčiausiai išsiskirti – nebūtinai dėl to, kad norėtumėte jų atsikratyti, bet kad suteiktumėte galimybę jiems patiems išspręsti savo problemas. Juk jei ne jie – kas kitas? Padėti galima tik tada, kai iš tikrųjų norima pagalbos, o energetinių vampyrų tikslai yra visai kiti.

2 psl. »

Komentarai (27)

Camila Acuna 2022-11-02 17:16
Susisiekiau su juo ir jis pažadėjo man padėti susitaikymo burtu. Aš padariau viską, ko jis manęs prašė, ir kaip tik Rodiko atveju, mano vyras po dviejų dienų grįžo kitu vyru. Jis pradėjo prisipažinti apie viską, ką padarė, ir paprašė manęs duoti jam antrą galimybę pasitaisyti. Dr. Ilekhojie dėka mano vyras dabar yra labiau mylintis ir atsakingesnis. Susisiekite su dr Ilekhojie šiais kontaktais Whatsapp +2348147400259 arba el. paštu: [email protected]
Inga Eugenus 2022-10-01 16:42
Lygiai po 3 naktų mano vyras staiga grįžo namo ir pradėjo verkti, prašyti atleidimo ir pasakoti, kaip labai pasiilgo manęs ir mūsų vaikų. Priėmiau jį atgal ir nuo to laiko esame laiminga šeima. Jei turite kokių nors santykių problemų, patarsiu su juo susisiekti.
WhatsApp: +2348147400259
Paštas: [email protected]
Anita Horella 2021-08-25 13:49
Ar turite kokių nors problemų, trukdančių jums?
Ar norite laimėti loterijoje?
Ar sergate kokia nors liga?
Ar tau depresija?
Ar jums reikia gydymo?
Ar norite sugrąžinti savo buvusį?
Arba reikia pastoti ir pan.

Aš atnešu gerų naujienų; Dr Ilekhojie, didysis ekstrasensas/burtininkas, jums padės. Jis puikiai moka burtus, todėl rekomenduojamas iš toli ir iš arti. Pasikalbėkite su juo šiandien, jis galės jums padėti. Jūsų privatumas yra griežtai konfidencialus. Rašykite jam el. Paštu: gethelp05@gmail
Lina 2018-04-06 04:01
Aš kasdien dirbu su 20 šešemečių grupe.10 iš jų kasdien čiulpia mano energiją už 500 eurų per mėnesį.Ką daryti? Kaip atgal grąžinti iščiulptą energiją? Tėvai gi darbus dirba, o aš dainas dainuoju, šoku, sportuoju, mokau rašyti, skaityti, skaičiuoti
llll 2016-10-23 23:31
Mano darbe yra ne vienas vampyras.Kai tik ateinu i darba ir prasideda nepaaiskinami dalykai.Viena tokia persona pastoviai kabinejasi neaisku ko ji nori,as kolkas graziai jai atsakau,bet manau viskam turi but ribos,mano nervai ne geleziniai.Pamacius ja man prasideda nesuprantami dalykai ir rodos didziulis negatyvo kamuolys kabo virs galvos,taip issekina mane,kad visai nebeturiu jegu.gal kas galit patart kap atsikratyt tokiu personu?aciu,
Zina 2016-06-25 15:02
O kaip elgtis su MAMA,kuri skambineja kasdien,kontroliuoja brandaus amziaus zmogu?Po kiekvieno pokalbio lieka tik jaudintis arba lieti asaras...Neatsakyti i jos skambucius neimanoma,nes ji is karto prisigalvoja apie pacius blogiausius dalykus..Ji serga psichine liga,kuri ir taip jau issekina ...Net nenoriu vaziuoti isvecius pas ja,nes viskas pasibaigia asaromis.Siaip ji sako,kad as jai labai brangi,ji jaudinasidel manes..Prasau,patarkite,kaip elgtis.nes meluoti as jai jau negaliu...Tiesa sakyti
Hahaha 2015-11-30 14:35
Vampyruo xD praplautasmegeniai. Tiesiog niekam nepatinka kai skundzias pastoviai. Mano mociute sako ziurek kai man skauda, o as va vistiek darze ir pan, su tokia liga visi mire ir pan... Jencina ir jencina. Uztenka ir savo problemu....
paulius 2015-01-13 17:07
as esu energetinis vampyras ir ka esu vezys ziauriausias is energetinių vampyrų
Margaritai 2013-08-01 22:33
Klaviatūra turi CAPS LOCK mygtuką...
MARGARITA 2013-08-01 18:56
VAMPYRUOJA,TAI IR JAUSIMES BLOGAI,NESIOKIM SAVO SIRDY DIEVA IR BUKIM GAILESTINGI ,SUPRATINGI VIENAS KITAM!BENDRAUKIME BE BAIMES,SEKMES!