Mitai apie krūtų implantus – ne viskas tiesa, ką esate girdėję

Mitai apie krūtų implantus – ne viskas tiesa, ką esate girdėję
Sveikata.lt laida (nuotr. ALAN SCERBAKOV)

Jau šį sekmadienį laidoje Sveikata.lt nagrinėsime ypač moterims aktualią temą. Laidos vedėja gydytoja Asta Dumbliauskienė kalbindama plastikos chirurgą Kęstutį Maslauską atsakys į ne vieną rūpimą klausimą. Sužinosime, kokie mitai ir stereotipai sklando apie krūtų didinimo operacijas bei kokių veiksmų imtis, norint ją atlikti. 

 

Krūtų implantai – tai išeitis moterims, norinčioms didesnės ir natūralesnės krūtinės, kuri galbūt subliuško ir pasileido žemyn po nėštumo ar žindymo. Dažnu atveju, krūtinė gali būti nesimetriška, tad moterims, norinčioms to atsikratyti ir turėti vienodas bei standžias krūtis padeda tokie profesionalai kaip plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Kęstutis Maslauskas. Gydytojas tvirtina, jog dabar vis daugiau moterų pas jį apsilanko siekdamos atsikratyti diskomforto. „Sprendimų yra pačių įvairiausių. Krūtinę galima koreguoti tiek pačios klientės riebalais ir natūraliai ją pakelti arba naudoti implantus, - savo darbo subtilybes atkleidžia K. Maslauskas. – Beje, šiuolaikiniai implantai – visiškai saugūs naudoti ir gali pakelti tokias apkrovas, su kokiomis gyvenime net nesusiduriame”. 

Laidoje taip pat sužinosite, kaip pagerinti miego kokybę, o “Sodros” atstovas Saulius Jarmalis papasakos, kada moksleiviai ir studentai turi pasirūpinti privalomuoju sveikatos draudimu. 

 

Plačiau apie visą tai sužinosite jau šį sekmadienį, 9 val. ryto per TV3!

Komentarai

Ar žinote, kad...

Vidutiniškai suaugęs žmogus turi apie 100 milijardų smegenų ląstelių, iš kurių apie 85000 prarandame kasdien. Jei visas savo smegenų ląsteles sujungtume į siūlą, jo užtektų nuo čia iki saulės ir atgal..

Kitas faktas