Spartesnei ankstuko raidai Mamos balso terapija

Partnerio turinys
Šis turinys inicijuotas projekto partnerio
Spartesnei ankstuko raidai Mamos balso terapija

Kūdikio gimimas – graži ir ypatinga akimirka visiems tėvams. Tačiau kartais kūdikiai ateina anksčiau. Pasaulį jie išvysta tokie maži, kad gali tilpti delne. Bet ankstukų noras gyventi toks didelis, kad yra vertas stebuklo. Stebuklus kuria rūpestingų medikų rankos ir tėvai, kurie kiekvieną akimirką yra šalia ankstukų.

 

Ankstukai yra maži kariai. Trapiame kūnelyje tvyro ypatinga jėga – Ankstukas – tai kovotojas, kuris, nepasiduoda net ir sunkiausiame mūšye. Šie mažiausi superherojai primena mums, kad stebuklai egzistuoja.

 

Ankstukai ir Vaiko raidos klinika

 

Ankstukų paramos fondas ir Vaiko raidos klinika su džiugesiu praneša, kad pradeda bendradarbiavimą, kad ankstukų šeimos pagalbą gautų NEMOKAMAI ir dar efektyviau!

 

Ankstukams tenka įveikti skirtingus sveikatos iššūkius. Juos suvaldyti padeda naujausi medicinos metodai ir priemonės. Viena jų – Mamos balso terapija, arba audio neurosensorinė stimuliacija. Šį platų sutrikimų spektrą gydantį metodą sukūrė prancūzų mokslininkai, tyrinėdami ausų, smegenų, kūno ir psichikos tarpusavio ryšį. Užsienio šalyse plačiai taikoma filtruotos muzikos ir filtruoto mamos balso garsų terapija skirta neurologinių ir fiziologinių funkcijų gerinimui.

 

Vaiko raidos klinika – vienintelis audio neurosensorikos centras Lietuvoje – vieta, kur kasdien vyksta stebuklai. Mamos balso terapija – didelis žingsnis visai Lietuvai, padedantis ir ankstukų šeimoms. Tikimasi, kad Mamos balso terapijas palengvins ankstukų raidą, padės tobulinti savo gebėjimus ir greičiau pasivyti savo bendraamžius. 

 

 

Mamos balso magija Vaiko raidos klinikoje

 

Garsas pirmas pojūtis, kurį pradedame jausti labai anksti, dar mamos įsčiose, ketvirtą nėštumo mėnesį. 20-tą nėštumo savaitę klausos organai susijungia su smegenimis ir nuo to momento prasideda jų stimuliacija garsu. Moksliškai įrodyta, kad vaikas mamos įsčiose girdi tik aukštus mamos balso dažnius.

 

Mamos balso terapijos metu klausančiojo smegenys stimuliuojamos žemo ir aukšto garso dažnių kaita, kurių stiprumas yra nuolat mažinamas arba stiprinamas, neleidžiant smegenims atsipalaiduoti. Per ausį perduodami impulsai keliauja į smegenis ir suaktyvina jų veiklą.

 

​Dalyvaudamas terapijoje vaikas  yra grąžinamas į mamos įsčias primenančią aplinką, kurioje pradėjo formuotis neuronų jungtys. Stimuliuojant vaiko smegenis balsu,atkuriamos ankstyvame etape prarastos ar nesusidarusios jungtys. Ši terapija skirta visiems ir gali būti taikoma kūdikiams nuo dviejų mėnesių amžiaus.

 

Neurosensorinė stimuliacija turi teigiamą poveikį mūsų organizmo protinėms ir fizinėms funkcijoms. Mamos balso terapija padeda lengviau atsiverti, komunikuoti, ugdo pasitikėjimą savimi. Hiperaktyvūs asmenys geba geriau paskirstyti savo energiją ir planuoti kasdienę rutiną.Neurosensorinė stimuliacija stipriai gerina girdimąją ir vaizdinę atmintį, koncentraciją, analitinius, erdvinius, motorinius ir verbalinius gebėjimus. 

 

Norite gauti šią terapiją NEMOKAMAI?

 

Kviečiame visas ankstukų šeimas kreiptis el. paštu  [email protected] ir suteikti savo vaikui galimybę tobulėti. Niekada nesi per jaunas tapti superherojumi!

Komentarai