Vaikui sunku susikaupti ar mokytis? Ši raidos klinika siūlo nemokamą pagalbą

Partnerio turinys
Šis turinys inicijuotas projekto partnerio
Vaikui sunku susikaupti ar mokytis? Ši raidos klinika siūlo nemokamą pagalbą

Neramina kaip vaikui seksis adaptuotis naujoje aplinkoje? Vaikui sunku susikaupti, tarti pirmuosius žodžius ar komunikuoti? Vaikutis turi mokymosi sunkumų, jam sunku skaityti ar rašyti?

 

Mes girdime = mes suvokiame!

 

Vaiko raidos klinika – vienintelis audio neurosensorikos centras Lietuvoje – skuba į pagalbą Jūsų vaikui ir padeda jam komunikuoti.

 

Apsilankykite Vaikos raidos klinikos kalbos neurosensorinės stimuliacijos terapijoje, kuri padeda vaikui tiksliau ir aiškiau tarti garsus, skiemenis ir žodžius bei pakartoti taisyklingą garsų, skiemenų ir žodžių tarimą. Kalbos neurosensorinė stimuliacija padės Jūsų vaikui išmokti naujų žodžių, tobulins aktyvujį žodyną bei rišliosios kalbos plėtojimą – didins žodžių kiekį sakiniuose ar skatins ilgesnį atpasakojimą.

 

Kalbos terapija apima ne tik vaiko žodinę kalbą, bet apskritai komunikaciją. Tai reiškia, kad vaikui kalbos neurosensorika padeda tokiose srityse, kaip: rašymas, skaitymas, kalbėjimas, artikuliacija, ekspresyvioji kalba ir balso valdymas, taip pat kartu lavinami vaiko socialiniai įgūdžiai.

 

Nepamirškite, kad terapijų taikymas kuo ankstesniame amžiuje daro didelę įtaką galutiniam rezultatui, kitaip tariant: kuo anksčiau, tuo geriau! Vaiko raidos klinika turi daugybę sėkmės atvejų, kai vaikams pavyksta prakalbėti ir patirti bendravimo malonumą. O ką ir bekalbėti apie komunikacijos svarbą ir būtinumą darželyje ar mokykloje.

 

Vienintelis Audioneurosensorikos centras Lietuvoje! 

 

Kviečiame registruotis!

 

Jeigu vaikutis yra ypatingas ir turi specialių poreikių – šią terapiją gali gauti ankstyvosios reabilitacijos metu NEMOKAMAI. Tam reikia tik šeimos gydytojo siuntimo socialinio pediatro konsultacijai. Už šią galimybę Vaiko raidos klinika yra dėkinga teritorinėms ligonių kasoms.

 

Na, o kitoms darželinukų grupinėms terapijoms Vaiko raidos klinika taiko specialią kainą. Dėl konkretesnių salygų kviečiame kreiptis el. paštu [email protected]. O terapijai kviečiame registruotis: www.vaikoraidosklinika.lt

 

Tel. nr.: +37069595265

 

El. paštas: [email protected]

Komentarai