Turbūt sutiksite, kad sveikata – pats didžiausias turtas. Jos nenusipirksi už jokius pinigus. Štai 20 naudingų įpročių, padėsiančių ją išsaugoti ir geriau jaustis.
Daugybė įvairiausių tyrimų patvirtina, kad šis gėrimas yra puiki vėžio bei antsvorio profilaktikos priemonė. Ir ne tik... Yra ir kitų žaliosios arbatos panaudojimo būdų.
Moterys jau nuo seniausių laikų prisigalvodavo įvairiausių būdų, kaip tapti gražesnėmis ir patrauklesnėmis. Kai kurie iš jų būdavo itin pavojingi sveikatai, skausmingi ir reikalaujantis ištvermės. Jei vyrai būtų sužinoję tikrąją grožio kainą su visomis smulkmenomis, tikriausiai neliktų itin sužavėti savo damomis.
Nauji metai, įvairūs vakarėliai, o kartais net ir paprasti susitikimai su draugais įprastai nepraeina be alkoholio. Ką daryti, kad sekančią dieną nebūtų taip skausmingai sunku? Šį kartą siūlome susipažinti su Jūsų pačių atsiųstais receptais.
Milijonai žmonių visame pasaulyje kiekvieną rytą pradeda nuo gardžios ir aromatingos kavos. Ne vienas sakome: „Koks gi rytas be kavos puodelio?“. Tačiau, ko gero, daugelis esame girdėję ir apie kavos žalą sveikatai.
Beveik kiekvieno žmogaus gyvenime pasitaiko dienų, kai pačiu netinkamiausiu metu apima miegas. Tai gal ir nieko baisaus, juk visko kartais pasitaiko – ir audringų vakarėlių, ir nebaigtų darbų, prie kurių tenka padirbėti ir naktį.
Kava – tai vienas populiariausių gėrimų. Pasaulyje kasdien suvartojama daugiau nei 5 milijardai puodelių. Daugelis žmonių neįsivaizduoja ryto be kavos. Tačiau ar ją vartoti sveika? Daugybė mokslinių tyrimų atskleidė tiek neigiamus, tiek teigiamus kavos vartojimo aspektus.
Visi bent retkarčiais geria vaistus, o kai kuriems iš mūsų jie reikalingi nuolat. Ar skaitote, kas parašyta informaciniame lapelyje? Pašalinių poveikių sąrašas ilgas, dauguma iš jų gana įprasti – pykinimas, vėmimas, alergija, mieguistumas, galvos skausmai ir pan. Tačiau tarp jų pasitaiko ir labai neįprastų!
Temperamentas – dažnai vartojamas žodis, tačiau ką jis reiškia? Kokie gali būti jo tipai? Kas sugalvojo taip charakterizuoti žmogų?
Daug kas nepripažįsta astrologijos kaip mokslo, tačiau tikintieji ja tvirtina, jog ženklas, po kuriuo žmogus yra gimęs, lemia net ir jo dietos ypatumus.
Senovėje prieskoniai atliko tokį pat svarbų politinį ir ekonominį vaidmenį, kaip šiandien nafta ir dujos. Siūlome susipažinti su keliais įdomiais faktais.
Jeigu pasakytume, kad kiekviena donorų padovanota kraujo porcija yra būtina, kad būtų galima išgelbėti kieno nors gyvybę, tikriausiai nesuklysime. Tai gali būti jūsų artimas giminaitis, draugas ar netgi jūs!
Mūsų mėgstamos spalvos aplinkiniams suteikia apie mus labai daug informacijos. Kokios?
Tikriausiai esate girdėję, kad mūsų išvaizda – tai veidrodis, atspindintis organizmo sveikatos būklę.
Kas pirmiausiai šautų į galvą, išgirdus „pakepinti keptuvėje ir pabarstyti pipirais“? Turbūt ne bananai... O be reikalo. Šį kartą kalbame būtent apie juos!
Yra daugybė kavos panaudojimo galimybių. Jeigu gydytojas uždraudė jums vartoti šį gėrimą, o jūs nežinote, ką veikti su turimomis jo atsargomis, arba jeigu susiduriate su toliau minimomis problemomis, šie patarimai – kaip tik jums.
Daugeliui iš mūsų miegas – ne tik fiziologinis organizmo poreikis, bet ir tikras malonumas. Ką apie jį žinome ir ko nežinome?
Kefyras – gana įprastas produktas mūsų racione, tačiau tiesa ta, kad dauguma iš mūsų apie jį žino labai mažai. Jis ne tik gerina virškinimą ir turi naudingųjų bakterijų, bet taip pat pasižymi ir kitomis vetingomis savybėmis.
Šokoladas – saldi nuodėmė, tapusi daugelio ginčų priežastimi. Štai keli įdomūs faktai.
Abejojate, ar dabar tinkamas laikas užmegzti naują gyvybę? Manote, kad gyvenimas apsivers aukštyn kojom? Geriau pasvarstykite, kokie neišvengiami teigiami pokyčiai jūsų laukia.
Lietuvoje iš tūkstančio gyventojų nuo gripo pasiskiepija vidutiniškai 30 asmenų, Latvijoje - 65, Estijoje – 52 asmenys. Tuo tarpu JAV tūkstančiui gyventojų tenka net 250 pasiskiepijusių, Europoje vidutiniškai – 177.