Siūlome atlikti testą ir pasitikrinti, kokią įtaką jūsų nuotaikai daro aplinkiniai žmonės (ar jie suteikia jėgų, ar atvirkščiai – išmuša iš pusiausvyros).
Vakarų tradicinė medicina ir toliau neigia žmogaus sąmonės įtaką jo sveikatai, nors jau prieš kelis tūkstančius metų kinai gydė panaudodami či energiją ir atkurdami vidinę harmoniją.
Dažnai žmonės yra linkę valgyti, kai jaučia įtampą ar kitokį emocinį sujaudinimą – tai vadinama emociniu valgymu. Pyktis, nuobodulys, depresija, vienatvė ir liūdesys gali sukelti emocinio valgymo priepuolius. „Lieknėjimo akademijos“ psichologė Giedrė Gutautė Klimienė įsitikinusi, kad kelias į dailesnes formas turi prasidėti nuo kovos su emociniu...
Jeigu norite verkti – verkite. Mokslininkai pataria netramdyti ašarų, kadangi tai – naudinga sveikatai.
Veet Mano – Osho mokinys, kilęs iš JAV, Mičigano. Tai meditacinės praktikos speciastas, žinomas savo novatoriškais metodais. Ką jis pataria žmonėms, besirūpinantiems savo sveikata?
Pristatome taisykles, kuromis reikia vadovautis, norint gyventi geriau. Juk svarbu ne tik gerai jaustis fiziškai, bet ir savyje turėti vidinės ramybės bei sugebėti iš tiesų mėgautis gyvenimu.
Ką darote, kai sugenda nuotaika? Pykstatės su visais iš eilės? Užsisklendžiate savyje ir išjungiate telefoną? O gal einate pasikalbėti su psichologu?
60 sekundžių - tiek laiko paprastai reikia kraujo ląstelei apkeliauti visą organizmą