Niekas nepaneigs, kad vanduo yra gyvybiškai svarbus žmogaus organizmui, tačiau nėštumo periodu jis tampa dar svarbesnis. Besilaukiančioms moterims rekomenduojama kasdien išgerti ne mažiau kaip 2 litrus vandens, t.y. 8-12 stiklinių.
Verta ar neverta nėščiajai vartoti vitaminus – specialistų nuomonės šiuo klausimu skiriasi, ir jau seniai. Vieni tvirtina, kad gerti vitaminus tiesiog būtina ir ne tik besilaukiant kūdikio, o dar tik planuojant nėštumą, kiti gąsdina, jog vitaminai gali pakenkti būsimam mažyliui. Ką tokiomis aplinkybėmis galvoti mums, moterims?
Apie klimakterinį periodą (menopauzę) sklando labai daug mitų ir legendų, todėl visiškai nenuostabu, kad moterys jo bijo. Tik ar tikrai sulaukus 45-erių viskas taip blogai?
Moterų grožis ir sveikata – neišsemiama tema. Ar žinojote, kodėl dailiosios lyties atstovėms derėtų su savimi visada turėti riešutų?
Statistika bauginanti: maždaug 15–20% visų nėštumų baigiasi persileidimais. Dažniausiai jie įvyksta dar tuomet, kai moteris net nenutuokia esanti nėščia. Šis didelis sukrėtimas gali ištikti bet kurią, todėl, kad galėtum apsisaugoti, norime tau atskleisti dažniausiai pasitaikančias ankstyvo persileidimo priežastis.
Paprastai dauguma moterų žino, kaip atpažinti nėštumą: sunku nepastebėti patinusių rankų ir kojų, stijų ant klubų, pilvo ir krūtinės, ir, žinoma, staigios nuotaikų kaitos. Nėštumo periodu gali nutikti visko, tad labai svarbu, kad visada būtumėte pasiruošę bet kokiems netikėtiems organizme vykstantiems pokyčiams. Na, o pastaruoju metu tokių pokyč...
Tabu viešai kalbėti apie moterų „sirgimus“ ir tikras ligas nyksta kartu su informacijos bei reklamos medicinos tema gausa. Todėl šiandienos damučių, savo mėnesines registruojančių išmaniuosiuose telefonuose, o intymius klausimus su virtualiomis draugėmis aptariančioms internete, nenustebins šis atviras straipsnis apie makšties infekcijas. Rausti...
Ginekologinės ligos ar infekcijos – vienos nemaloniausių. Vis tik nemažos dalies jų galima išvengti kiek pakeitus savo higienos įpročius. Didžiausias iššūkis – rasti aukso vidurį: intymi higiena turi būti pakankama, bet ne perdėta.
Mokslininkai iš Kopenhagos padarė išvadą, kad naktinėje pamainoje dirbančios dailiosios lyties atstovės labiau rizikuoja susirgti krūties vėžiu, negu tos, kurios dirba dieną. Jeigu naktinėje pamainoje tenka dirbti daugiau nei 2 kartus per savaitę, ši rizka išauga iki 40 %.
Pagrindinė menstruacijų dingimo priežastis žinoma visiems. Tai – nėštumas. Tačiau įtakos gali turėti ir kitos priežastys: stresas, greita svorio kaita (dietos), fizinis krūvis, ligos ir t.t.
Žmonės ir delfinai yra vienintelės rūšys, kurios mylisi dėl malonumo