Atėnė Erchard iš Anglijos mėgo boksą, rūpinosi savo šešiomis seserimis ir trimis broliais. Prieš Kalėdas ji ant galvos aptiko guzą ir iš pradžių neatkreipė į tai jokio dėmesio, tačiau jau po kelių dienų krito virtuvėje be sąmonės. Visada linksma ir džiugi Atėnė ėmė tirpti akyse, ir gydytojai diagnozavo jai kaulų vėžį.
Prieš dvejus su puse metų šešiametis Kristianas Makfilamis sužinojo, su kokiomis problemomis susiduria vėžiu sergantys vaikai. Tada jis nusprendė atsiauginti plaukus ir paaukoti juos perukams. Per tą laiką berniukas užsiaugino 25 cm ilgio kasas. Keturios nukirptos uodegytės iškeliavo tiems, kam jų reikėjo labiau.
Šiuolaikinis žmogus gyvena sudėtingomis sąlygomis. Vėžio atvejų kasmet užfiksuojama vis daugiau, ir vienintelis būdas to išvengti – pasikeisti patiems ir pakeisti savo gyvenimo būdą.
Mokslininkai iš Kopenhagos padarė išvadą, kad naktinėje pamainoje dirbančios dailiosios lyties atstovės labiau rizikuoja susirgti krūties vėžiu, negu tos, kurios dirba dieną. Jeigu naktinėje pamainoje tenka dirbti daugiau nei 2 kartus per savaitę, ši rizka išauga iki 40 %.
Bulgarų mokslininkai turi kuo didžiuotis – jie sukūrė „vaistą“, padėsiantį išvengti vėžio. Tiesa, atrodo jis labai originaliai – kaip dešra.
Amerikos neurochirurgai pastebėjo, kad jų pacientai, kenčiantys dėl vienos iš smegenų vėžio formos, per savo gyvenimą dvigubai dažniau pas stomatologą darėsi rentgeno nuotraukas. Jeilio universiteto mokslininkų atliekamam tyrimui vadovavo profesorė Elizabeth Claus. Rezultatai publikuoti moksliniame žurnale „Cancer“ balandžio 10 dieną.
Lietuvoje kasmet užregistruojama per 100.000 sezoninio gripo atvejų.