Neišskiriama pora: jie negali dirbti vienas be kito (foto)

Neišskiriama pora: jie negali dirbti vienas be kito (foto)
Daugeliui iš mūsų yra tekę susidurti su sunkumais bandant įsidarbinti – neretai darbo paieškos primena užburtą ratą ir varinėjimą nuo vienų durų prie kitų. Tačiau parduotuvės „Lowe’s“ Teksaso valstijoje administracija nusipelnė pagarbos ir pagyrų – jie priėmė į darbą vyrą su keturkoje drauge.
Klėjui Lučiui, karinių oro pajėgų veteranui, įsidarbinti buvo nelengva. Jis patyrė rimtą kelio traumą. Dabar jį nuolat visur lydi Šarlotė, kad padėtų, jei šis pargriūtų.
 
Niekas nenorėjo priimti į darbą neišskiriamos porelės, tačiau parduotuvė „Lowe’s“ nusprendė padaryti išimtį ir įdarbinti abu.
 
10 metų amžiaus Šarlotė jau 2 mėnesius vaikšto į darbą su savo šeimininku. Ji netgi turi savo „uniformą“ – specialią liemenę, kuri sužavi kiekvieną parduotuvės klientą.
Klėjaus teigimu, jis labai dėkingas savo palydovei – ši ne tik atstoja jam lazdą ir vaistus, bet ir yra puiki draugė. Šarlotė sužavi visus, o ypač – vaikus. Net jeigu ji pavargusi prigula perėjimo viduryje, pirkėjai ją ramiai apeina ir apdovanoja šypsenomis ir šiltais žodžiais.

Komentarai