Odontologės konsultacija. Ar danties rovimas skausmingas?

Odontologės konsultacija. Ar danties rovimas skausmingas?

Ar skauda traukiant dantį? Po kiek laiko sugyja žaizda?

Skausmo bijoti tikrai nereikėtų, nes prieš danties rovimą yra suleidžiami nuskausminamieji vaistai. Žaizda gyja apie 1 savaitę.
 

Daugiau gydytojos odontologės atsakymų rasite: Jūratė Bartusevičienė

Gydytojos odontologės svetainė: http://www.fabijoniskiugydytojai.lt/naujienos/item/nemokamos_seimos_gydytojo_paslaugos/56

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

 

 

Komentarai (4)

Ramunė 2021-09-29 20:28
Sveiki,man ištraukė dantį prieš 8 dienas viskas lyg gražiai apsitrauke bet pačiam vudurį yra skylutė ir bijau kad nesigautų kokia infekcija ar užgis natūraliu būdų ar jau kreiptis pas dantistus?
Inesa 2021-02-19 17:14
Ištrauktas protinis dantis prieš 18 dienų .Skalauju su druskos tirpalu kelis kartus per diena.Žiūrint į istraukto danties žaizda matosi kaip pasidenge balta plėvele (o gal ten maisto likučiai .Zaisdos po operacijos nesusiuvo.Ar viskas gerai?Per kiek laiko žaizda pilnai uzsitraukia?
Aurimas 2014-01-10 23:22
Kaip israukti kiaura krumini danti
Paulius 2013-12-04 13:24
Sveiki, pries seses dienas isrove krumini danti su komplikacijom negalejo istraukti cielo lauze danti gabalais kad galetu istraukti saknis atsikirai, idejo I zaizda tamponeli su vaistais uzsiuvo nes buvo didele skile.visas dienas skausmas neduoda ramybes.prie gretimais buvusio danties iskilus pusle ir man skauda toi vietoi.skalaujant burna iskrito siulai ir tas tamponelis su vaistais is skiles.
Cia viskas normalu?