Odontologės konsultacija. Dantenų kraujavimas - kada sunerimti?

Odontologės konsultacija. Dantenų kraujavimas - kada sunerimti?

Tarp dviejų dantų turėjau didelį tarpą, kai pradėjau nešioti breketus šis tarpas sumažėjo, tačiau dabar man sunkiau tą tarpą išvalyti. Naudojausi specialiu šepetuku, tačiau kai tik pradedu valyti iš karto prasideda kraujavimas. Noriu paklausti ar tai gali būti kokia nors liga ir kaip turėčiau elgtis šioje situacijoje.
Kadangi yra nemalonus kvapas ir tiesiog nustoti valyti to tarpo negaliu.


Jei dantenų spalva, išvaizda nepasikeitusi, jei nematote pakitimų, tuomet  jokios ligos nėra.
Jei tarpas siauras, naudokite tarpdančių siūlą, jei platesnis – tinkamą tarpdančių šepetėlį. Šį šepetėlį reikėtų specialiai parinkti pagal tarpo dydį.  Tai galite padaryti apsilankydami pas odontologą. Tuo pačiu gydytojas apžiūrėtų Jūsų dantenas, pasakytų tiksliai, ar nėra pakitimų, ligų. Dantenos kraujuoja, kai yra dantenų uždegimas arba jos yra žalojamos (gali būti, kad per stipriai valote). Nemalonus kvapas gali būti ir dėl kitos priežasties, o neapžiūrėjus visos burnos nelabai įmanoma nuspėti kame yra problema. Taigi, rekomenduojame apsilankyti apžiūrai pas odontologą, tuomet tikrai sužinosite teisingą problemos sprendimą.

 

Daugiau gydytojos odontologės atsakymų rasite: Jūratė Bartusevičienė

Gydytojos odontologės svetainė: http://www.fabijoniskiugydytojai.lt/naujienos/item/nemokamos_seimos_gydytojo_paslaugos/56

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

 

 

Komentarai