Odontologės konsultacija. Cistą būtina šalinti chirurginiu būdu

Odontologės konsultacija. Cistą būtina šalinti chirurginiu būdu

Padarius panoraminę nuotrauką, dėl vieno išrauto danties, sužinojau, kad turiu kitą problemą - cistą. Ruošiuosi operacijai, bet dūšią kirbina vienas klausimas, kaip galėjo atsirast cista ant dantų šaknies? Dantys apmauti metalo keramika prieš du metus, aš nejutau ir nejaučiu jokio veržimo, jokio skausmo, nors cista užaugusi per trečdalį sinusų, jei teisingai supratau. Noriu paklausti, gal yra kokių vaistų, kurie galėtų išgydyti cistą, nes bijau operacijos.

Cista turi būti pašalinta chirurginiu būdu. Jei nepašalinami visi jos audiniai, cista gali vėl ataugti. Cista gali nekelti jokio skausmo tam tikrą laiką ir jos nejausi. Jos atsiranda dėl infekcijos patekimo pro kariesą, kraujo keliu, ypač nusilpus imunitetui.

 

 

Daugiau gydytojos odontologės atsakymų rasite: Jūratė Bartusevičienė

Gydytojos odontologės svetainė:

http://www.facebook.com/FabijoniskiuSveikatosCentras

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

 

 

Komentarai (3)

Alva 2020-12-15 18:16
Sveiki.Protezuoju danti kaires puses apacioje.Dabar pajutau puslele skaudancia.Toje vietoje.Kas galetu buti? Aciu
Za 2014-12-08 13:50
Dantenu uzdegimas, cista gali susidaryti ir po farinhito ir limfos "guzo"...tada padeda Lymphomyosot homeopatiniai vaistai ir mumijo. As mumijo smala net ant tos vietos laukiau. Sekmes!
lina 2013-03-19 17:22
sveiki turiu cista ant dantu saknu ka visu pirma reikia daryti

Ar žinote, kad...

JAV specialistai teigia, kad gripas gali kelti daug didesnį pavojų negu raupai ar juodligė – jie nustatė, kad esama ryšio tarp gripo ir mirtinų infarkto atvejų, ir tvirtina, jog su gripu susijusių mirčių esama keturis kartus daugiau, negu iki šiol teigta.

Kitas faktas