Pamatę tyrimo ultragarsu rezultatus, gydytojai jai patarė nutraukti nėštumą. Tačiau motinos širdis niekada nemeluoja (foto)

Pamatę tyrimo ultragarsu rezultatus, gydytojai jai patarė nutraukti nėštumą. Tačiau motinos širdis niekada nemeluoja (foto)

Šeli ir Gregas Takeriai susituokė 2009 metais ir greitai susilaukė sūnelio. Jie norėjo daugiau vaikų, tačiau Šeli niekaip nesisekė pastoti. Bėgo mėnesiai, ir po nevaisingumo gydymo kurso ji pagaliau sulaukė rezultatų: ji laukėsi dvynukų. Tačiau jos džiaugsmas tęsėsi neilgai.
 
Tyrimo ultragarsu metu paaiškėjo, kad po širdimi ji nešioja Siamo dvynius. Gydytojai įspėjo, kad sėkmingo atskyrimo tikimybė itin maža, todėl rekomendavo moteriai pasidaryti abortą, tačiau ji nesiryžo priimti tokio sprendimo.
 
„Po tokios gydytojo diagnozės aš fiziškai pajutau, kaip vaikučiai daužosi mano viduje, maldaudami palikti juos gyvus. Man neužteko jėgų atimti iš jų galimybę išsigelbėti. Aš supratau, kad negaliu paklausyti gydytojų“, - pasakojo Šeli.
 
Ji išnešiojo dvi mergytes. Abi išvydo pasaulį po cezario pjūvio.

Jos buvo per mažos, kad galėtų būti atskirtos – reikėjo, kad jos sustiprėtų. Operaciją nuspręsta atlikti po 8 mėnesių.

Operacija truko 7 valandas. Joje dalyvavo 40 medikų brigada. Nors procedūra buvo sudėtinga, viskas ėjosi kaip per sviestą. Atskyrimo operacija buvo sėkminga.

„Aš nepaprastai džiaugiuosi matydama, kaip auga mano mažylės ir kaip jos žengia savo pirmuosius žingsnius!“ – dalinasi savo džiaugsmu Šeli.

Komentarai (2)

#Zustina 2016-03-06 20:07
Grazios mergytes...
valentina 2016-02-02 13:06
Saunu kad viskas pasiseke ir mamos syrdis irgi zino ka sako