Greičiausiai daugelis žmonių, mėgstančių „saikingai išgerti“, vis dėlto paprieštaraus. Juk truputį išgerti galima? Nuo tiek nieko neatsitiks... Nedidelis suvartoto alkoholio kiekis dar niekam nepakenkė... O kokia gi yra ta saugi dozė?
Visos pastangos būti sveikam gali nueiti niekais, jeigu žmogus neatsisako savo žalingų įpročių. Vienas iš tokių yra alkoholinių gėrimų vartojimas. Kodėl juos reikėtų pamiršti? Alkoholis daro stiprų toksinį poveikį.
Cholesterolis pirmiausia buvo atrastas tulžies pūslės akmenyse kaip riebalinė medžiaga. Šiandien jis yra laikomas vienu iš pagrindinių žmonijos priešų. Nežiūrint „serijinio žudiko“ reputacijos, jis mūsų organizmui yra labai reikalingas. Tai yra medžiaga padedanti hormonų, tulžies bei vitamimo D formavimuosi, jis taip pat būtinas normaliai nervin...
Širdies operacijos – rimtas išbandymas visam organizmui, todėl būtina tinkamai pasirinkti fizinius krūvius, kad organizmas nepervargtų.
Staiga apėmė noras suvalgyti obuolį arba citriną... Kodėl? Viskas paprasta – organizmas praneša, kad jam trūksta tam tikrų mikroelementų ir vitaminų, kad atėjo laikas šias atsargas papildyti. Kaip iššifruoti, ko mums reikia?
Atėjus šaltajam metų periodui, žmones vis labiau pradeda varginti įvairūs susirgimai ir negalavimai. Viena pagrindinių to priežasčių yra nusilpęs imunitetas, kuris nebepajėgia kovoti su ore sklandančiais virusais. Štai keli patarimai, kurie padės sustiprinti imunitetą ir išvengti sunkesnių susirgimų.
Dantų ėduonis – viena iš labiausiai paplitusių pasaulyje ligų. Su ja susiduria maždaug 90–95 % visos populiacijos.
Dantų ėduonis – viena iš labiausiai paplitusių pasaulyje ligų. Su ja susiduria maždaug 90–95 % visos populiacijos. Dėl tokio „populiarumo“ apie jos priežastis ir pasekmes prikurta daugybė mitų, kurie, deja, su realybe kartais neturi nieko bendra.
Karščiavimas, sloga, kosulys, bendras silpnumas... liga vis labiau progresuoja... Kas padės? Antibiotikai! Bent jau daugelis iš mūsų būtent taip galvojame, kai susiduriame su liga.
Vidurių užkietėjimas (obstipacija) - tai tuštinimosi sutrikimas, kurio metu retai (rečiau kaip tris kartus per savaitę), skausmingai tuštinamasi kietos konsistencijos išmatomis .
Kokiais atvejais operacija yra vienintelis gydymo metodas, kaip jai pasiruošti ir kaip ji vyks? Kiekvienas pacientas turi žinoti atsakymus į šiuos klausimus dar prieš guldamas ant operacinio stalo.
Diabetas - liga, kuomet organizme sutrinka hormono, vadinamo insulinu, gamyba ir (arba) jo atsargos. Jeigu insulino trūkumą įtakoja genetinis faktorius, tuomet išsivysto I tipo diabetas. Jei diabetas yra įgyjamas – tai II tipo diabetas.
Turbūt nė nesusimąstote, kodėl kartais, visą dieną plušėję ir tvarkę svarbius reikalus, vakare jaučiatės žvalutėliai, o kartais, atrodo, ničnieko nenuveikę, vos pasiekiate lovą...
Per jaunatį pagreitėja žmogaus organizmo medžiagų apykaita, todėl jaunatis puikiai tinka organizmui valyti, pradėti laikytis dietos (norint atsikratyti antsvorio). Per jaunatį taip pat tinka atsikratyti žalingų įpročių – rūkymo, alkoholio, narkotikų. Viskas, ką žmogus pradės per jaunatį, gerai seksis.
Jodo trūkumas yra didelė sveikatos problema, tačiau nereikėtų pamiršti, kad per dideli jodo kiekiai taip pat gali pakenkti. Kaip žinia, ko per daug, tas nesveika - per didelis jodo kiekis gali sukelti slaptąją hipotireozę, kuri siejama su širdies ligomis.
Galvos skausmas – nemalonus reiškinys, su kuriuo anksčiau ar vėliau tenka susidurti beveik kiekvienam. Kaip sau padėti?
Šeimos išlaidas sveikatos priežiūrai sumažinti galima ir ne sveikatos sąskaita. Svarbiausia – veikti visiems drauge: daugelis taupymo būdų tampa gerokai veiksmingesni, kai juos įpročiais paverčia visi šeimos nariai.
Įveikti psichologinę trauką nikotinui – nelengvas uždavinys, tačiau tikrai įmanomas. Juk svarbiausia noras ir pasiryžimas. Statistika rodo, kad metus rūkyti ir ištvėrus vienerius metus be cigarečių, tik kas 20-tas žmogus vėl pradeda rūkyti.
Su Naujaisiais Metais!
Angina (arba ūminis tonzilitas) – tai ūminė infekcinė liga, pasireiškianti limfadenoidinio ryklės tonzilių audinio uždegimu. Dažniausiai būna gomurio tonzilių uždegimas, kitos tonzilės įtraukiamos rečiau. Liga vystosi greitai ir užtikrintai, jai būdinga staigiai pakilusi kūno ir bendro pobūdžio negalavimai.
Išskleistų plaučių paviršiaus plotas sudarytų 80 kvadratinių metrų. Tai maždaug pusė krepšinio aikštelės ploto