Haskių šeimininkams nuobodžiauti netenka: nesibaigiančios išdaigos, smagūs koncertai ir juoką keliančios augintinio mimikos priverčia pamiršti visus dienos sunkumus. Šios veislės atstovų energija tiesiog veržiasi per kraštus! Dalinamės linksmu haskių nuotraukų rinkinuku!
Prieš puldami malšinti galvos ar bet kokį kitą skausmą vaistais, susimąstykite: ar jų tikrai reikia?
Daugeliui iš mūsų bent kartą per metus tenka susidurti su būsena, kai ima stigti jėgų, subjursta nuotaika, sumažėja darbingumas. Dažniausiai taip nutinka rudenį ir pavasarį – šaltis ir pilkas dangus erzina, o viena į kitą panašios dienos varo žodžiais neapsakomą nuobodulį. Blogą nuotaiką mes linkstame taisyti įsisukę į šaldytuvą. Viena vertus, t...
Manote, kad laimės negalima pačiupinėti ir įsidėti į lėkštutę? Klystate! Juk kai kurie produktai yra natūralūs antidepresantai, stimuliuojantys vadinamųjų „laimės hormonų“ gamybą. Jeigu norite ne tik skaniai pavalgyti, bet ir jaustis laimingesni, įtraukite į savo racioną daugiau šių produktų!
Dauguma antidepresantų pakeičia galvos smegenų cheminių medžiagų balansą, dar vadinamą “neuromediatoriais” arba “neurotransmiteriais”.
Serotoninas – tai cheminė medžiaga, veikianti smegenis ir mūsų nuotaiką. Normalus jo balansas padeda mums išlikti ramiems, stimuliuoja psichinį aktyvumą, didina atsparumą stresui ir patiriamą malonumą. Šį kartą pateiksime dešimties produktų, kurie pakels serotonino lygį ir pagerins jūsų nuotaiką, sąrašą.
Pirmojoje šio straipsnio dalyje buvo kalbama apie trumpalaikius miego sutrikimus, kuriuos galima įveikti liaudies išmintimi. Tačiau tada, kai kankina ilgalaikė nemiga, vertėtų kreiptis į specialistus.
Mokslininkų iš Amerikos Sandraugos universiteto (Virginia Commonwealth University) atliko keletą tyrimų, siekdami išsiaiškinti antidepresantų keliamus pavojus ir pašalinius poveikius.
60 sekundžių - tiek laiko paprastai reikia kraujo ląstelei apkeliauti visą organizmą