Joga sugalvota žmonių ir žmonėms, tačiau pasidairius aplinkui tampa aišku, kad gyvūnams kai kurios pozos (asanos) išeina netgi geriau, nei mums. Dalinamės smagiu nuotraukų rinkinuku. Jogos jums ir sveikatos!
Sutikite: labai apmaudu, kai labai stengiatės, o rezultatų – nematyti. Taip gali nutikti ir sportuojant: liejate prakaitą sporto salėje, maitinatės sveikai, bet jokio progreso. Ar ką nors darote netinkamai?
Tikriausiai neatsirastų nė vieno žmogaus, savo kailiu bent kartą nepatyrusio, kas yra sutrikęs virškinimas. Tačiau ar žinote, kas dėl to kaltas ir ką reikėtų daryti? Juk apie šį negalavimą sklando daugybė mitų...
Neretai nutinka taip, kad dietos ir sportas neduoda norimų rezultatų, mums vis tiek nesiseka numesti nepageidaujamų kilogramų. Kas dėl to kaltas ir ką daryti?
Grupinių ir asmeninių treniruočių trenerė Gintarė Vaškūnienė dalinasi patarimais, kaip tinkamai sportuoti namuose, kad pasiektumėte džiuginančių rezultatų, ir kokius pirmuosius žingsnius žengti būtent pradedantiesiems.
Nekokybiškas maistas, oro tarša, nepakankamas fizinis aktyvumas ir daugybė kitų veiksnių sudaro palankias sąlygas nuodingų junginių kaupimuisi mūsų organizme. Viso to pasekmės ilgainiui gali peraugti į energijos trūkumą, blogą nuotaiką, įvairius skausmus ir kitus sveikatos negalavimus.
Ar saugu mankštintis onkologinės ligos gydymo metu? Ar tiesa, kad fizinis aktyvumas gali padėti išvengti kai kurių ligų? Kaip daugiau judėti buityje? Apie fizinio aktyvumo svarbą tiek sveikam, tiek sudėtingos ligos diagnozę išgirdusiam žmogui kalbamės su kineziterapeute, kineziterapijos klinikos „Aktyvus judėjimas“ vadove Jurgita Eitavičiūte.
XIX amžiuje statistinis europietis per metus suvartodavo apie 2 kg gryno cukraus, XX amžiuje vienam žmogui tekdavo jau po 17 kg per metus, o XXI-ame – jau ir po 40 kg. Kuo tai gresia ir ką daryti?
Mitybos ir sveikos gyvensenos specialistai nuolat pabrėžia, kad būtina išgerti pakankamai vandens. Vandens nauda organizmui, tiksliau – protinei veiklai, įrodyta ir mokslininkų. „Nestlé“ tyrimų instituto ir Kalifornijos universiteto mokslininkai nustatė, kad pakankamas suvartojamo vandens kiekis gali pagerinti kognityvinę funkciją, atmintį ir pa...
Jei manote, kad žingsninė aerobika tinka tik dailiosios lyties atstovėms, kad šis užsiėmimas nuobodus ir neįdomus – jūs smarkiai apsirinkate. Siūlome pažiūrėti video ir įsitikinti, kad gerai nuotaikai ir savijautai reikia visai nedaug!
Alkio jausmas atsiranda praradus 1% organizmo vandens. Netekus organizmui daugiau kaip 5% vandens, žmogus praranda sąmonę, o daugiau 10% - mirti