Vaikai tėvams dažnai užduoda begalę klausimų. Pasak fizikos mokytojos Rigondos Skorulskienės, šiandien jau nesvarbu, jei tėvai nežino tikslių atsakymų – yra daug galimybių mokytis su vaiku nors ir nuo nulio. Svarbiausia – vaiko neatbaidyti nuo atradimų ir skatinti jo smalsumą.
Augantis vaiko organizmas reikalauja ypatingo dėmesio ir kokybiškos priežiūros. Daugelio ligų išsivystymo galima išvengti veiksmingos prevencijos bei ankstyvos diagnostikos pagalba. Vaikų sveikatą profilaktiškai rekomenduojama tirti ne rečiau kaip kartą per metus. Esant galimybei gydytojai rekomenduoja atlikti platesnį ištyrimą. „SYNLAB Lietuva“...
Daugeliui moterų (beje, ne tik biologinėms motinoms, bet ir mažylius įsivaikinusioms), depresija taip ir lieka nediagnozuota. Jos kenčia vienatvėje, nes pačios nesuvokia staiga užplūdusių negatyvių jausmų, be to, supranta, kad neatitinka stereotipinių visuomenės lūkesčių. Juk ką tik pagimdžiusi moteris privalo švytėti iš palaimos, o jeigu „trupu...
Sporto klubas „VS–Fitness“ ir šeimos pramogų parkas „X-Planet“ susivienija dėl bendro tikslo. Daugiau jokių „Ne!“ sportuoti norinčioms mamoms.
Šios nuotraukų serijos autorė – jauna fotografė Alix Martinez. Nuotraukose – įvairios ir mums gerai pažįstamos sporto rūšys, tačiau labai neįprastoje aplinkoje. Povandeninėje fotosesijoje įsiamžino vaikai, svajojantys tapti profesionaliais sportininkais.
Prieš dvejus su puse metų šešiametis Kristianas Makfilamis sužinojo, su kokiomis problemomis susiduria vėžiu sergantys vaikai. Tada jis nusprendė atsiauginti plaukus ir paaukoti juos perukams. Per tą laiką berniukas užsiaugino 25 cm ilgio kasas. Keturios nukirptos uodegytės iškeliavo tiems, kam jų reikėjo labiau.
Badžao genties žmonės dažnai vadinami „jūros čigonais“. Kai kuriose Malaizijos, Indonezijos ir Filipinų vietose jie vis dar gyvena kaip klajokliai – be geriamojo vandens ir elektros. Jie atplaukia į krantą retai – pavyzdžiui, tam, kad palaidotų savo artimuosius. Kaip atrodo šios genties gyvenimas?
Tyrimais nustatyta, miego metu knarkia net 40 proc. suaugusiųjų. Įvairios statistikos pateikia skirtingus duomenis, tačiau viena – neginčijama, knarkiančių vyrų yra du ar net tris kartus daugiau nei moterų.