Įvardino, kokie Zodiako ženklai labiau linkę į depresiją, širdies ligas ir lėtinį nerimą

Įvardino, kokie Zodiako ženklai labiau linkę į depresiją, širdies ligas ir lėtinį nerimą

Kiekvienas iš mūsų gyvenime susiduriame su sunkiomis, sudėtingomis situacijomis. Kiekveiną iš mūsų aplanko liūdesys, niūrios, pesimistinės nuotaikos. Kiekvienas iš mūsų žino, kas tai yra skausmas, nerimas. Gyvenimo iššūkiai ir ligos yra neišvengiama mųsų gyvenimo dalis. Todėl vienokios ar kitokios problemos aplanko visus, tik vienus stipriau, kitus gal šiek tiek silpniau. 

 

Dvylikos Zodiako ženklų atstovai labai skirtingai tvarkosi su sudėtingomis gyvenime situacijomis, jausmais, emocijomis. 

 

Patys jautriausi ir sunkiausiai išgyvenantys problemas Zodiako ženklai tai Vandens ženklai: Vėžys, Sorpionas, Žuvys. Gal galima būtų išskirti Vėžį ir Žuvis, kaip mažiausiai atsparius įvairiems sukrėtimams ženklus. 

 

Vėžiai labai stipriai išgyvena ne tik savo problemas, bet ir problemas savo šeimos narių, todėl tai stipriai atsiliepia ir jų pačių sveikatai. Todėl ligos susijusios su nerimu, emocijomis dažniau jiems ir pasireiškia. 

 

Žuvys , dėka savo didelės empatijos taip pat linkusios “užsikrauti” ne tik savo problemas , bet ir svetimas. Todėl šis ženklas yra neatsparus įvairioms ligoms, susijusioms su nervine sistema, depresija, nerimu. 

 

Skorpiono atstovai yra patys ištvėrmingiausi , todėl, taip jau gamta sutvėrė, kad jie geba atlaikyti stiprius gyvenimo smūgius. Jie sugeba rasti savyje jėgų išeiti iš sudėtingų situacijų. Tam prireikia daug laiko. 

 

Lengviau ir greičiau su tokio pobūdžio problemomis susitvarko kiti Zodiako ženklai. 

 

Jautis taip pat yra mažiau atsparus nerimui ir įvairiems negatyviems pokyčiams, todėl ilgiau užsibūna stersinėse situacijose ir jam reikia daugiau laiko iš viso to išeiti. 

 

Avinas, Liūtas, Šaulys nelinkę užsibūti pesimistinėse nuotaikuose, jie yra labai aktyvūs ir dinamški, todėl ir greit išsikapsto iš net pačių sudėtingiausių situacijų. 

 

Dvyniai, Mergelės, Svarstyklės, Ožiaragis, Vandeniams – šiems ženklams būdingi nervinai perkrovimai ir su tuo susijusios ligos. Tačiau jie geba keistis ir prisitaiko prie esamų situacijų, todėl visa tai išgyvena lengviau ir greičiau.

 

PROFESIONALI, SERTIFIKUOTA  ASTROLOGĖ - PRAKTIKĖ, ASTROPSICHOLOGĖ – EGLĖ ABALIKŠTIENĖ
 

Komentarai