Odontologė išdavė tikrąją holivudinės šypsenos paslaptį

Odontologė išdavė tikrąją holivudinės šypsenos paslaptį

Kaip dažnai pavydėdami žvelgiame į blizgiųjų žurnalų puslapiuose besišypsančias įžymybes! Kaip dažnai paslapčia norėdami joms prilygti ir puikuotis akinamai baltais dantimis, puolame juos balinti! Bet ar žinojote, kad tikroji holivudine vadinamos šypsenos paslaptis dažniausiai yra visai ne tai?
 
„Retas iš mūsų turi idealios formos, tiesius ir sveikus dantis, kuriuos vos išbalinus būtų gaunamas spindinčios šypsenos efektas. Todėl dažniausiai nepriekaištingai atrodančių dantų paslaptis yra estetinis plombavimas arba estetinis protezavimas. Atlikus šias procedūras dantys atrodo natūraliai, šypsena yra ryški ir lygi“, – sako klinikos „Grožio chirurgija“ gydytoja odontologė Rūta Abloževičienė.
 
Odontologė teigia, kad pakitusi dantų išvaizda dažnai įspėja ir apie rimtesnes problemas: sutrumpėję dantys gali būti ženklas apie jų dilimą dėl griežimo naktimis, o netaisyklinga forma bei susigrūdę dantys – blogą sąkandį. Dažnai pacientai nori padailinti šypseną, tačiau net nepagalvoja, kad prastos estetinės išvaizdos priežastis dažnai yra funkcinės problemos. Kai kurias iš jų išspręsti gali padėti estetinis plombavimas.
 
Ką reikėtų žinoti?
 
„Estetinis plombavimas yra bene geriausias būdas padailinti šypseną, esant nedidelėms dantų estetikos problemoms, senoms plomboms, nuskilus ar nudilus dantims, pasikeitus jų spalvai. Tai yra viena mažiausiai investicijų reikalaujanti estetinių procedūrų, suteikianti bene greičiausią efektą – vos po vieno ar dviejų vizitų jau galime turėti šypseną „kaip iš žurnalo“, – sako R. Abloževičienė.
 
Anot gydytojos, kai dantys yra šiek tiek ar vidutiniškai pažeisti – atliekamas minimaliai invazinis arba įprastas estetinis plombavimas. Tuo tarpu, kai dantys yra ganėtinai stipriai pažeisti – prireiks estetinio protezavimo.

2 psl. »

Komentarai