Štai keletas natūralių profilaktinių priemonių imunitetui, kurias reikėtų vartoti nuolatos – vienas ar du kartai vargu ar bus veiksmingi.
Imbieras – gana specifinio skonio daugiametis žolinis augalas. Spėjama, kad lotyniškasis jo pavadinimas „Zingiber“ iš sanskrito kalbos reikštų „raguota šaknis“.
Daugeliui atrodo, kad krimsti saulėgrąžų sėklas – arba nekalta pramoga, arba prastos manieros, jei tai daroma viešumoje. Tačiau saulėgrąžos būti ir vaistu. Žinant, kiek naudingų medžiagų yra jose, tai neturėtų stebinti.
Subjurus orams daugelis ima skųstis šlubuojančia sveikata. Poliklinikose nusidriekia ilgiausios eilės, o savijauta vis prastėja... Nenorite laukti? Štai keletas natūralių antibiotikų.
Raudonėliai nuo seno naudojami kaip prieskoniai padažams ir sriuboms, mėsos, žuvies ir daržovių patiekalams pagardinti. Jie puikiai dera su daugeliu prieskonių – ypač su bazilikais, juodaisiais pipirais, rozmarinais ir mairūnais. Ar žinote, kokiomis naudingomis savybėmis pasižymi šis augalas?
Peršalimo ligas, perštinčią gerklę ar alerginę slogą dažnai siejame su sezonų kaita. Pasirodžius saulei skubame į lauką, tačiau apsirengiame netinkamai, o tuomet jau kovojame su kylančia temperatūra, kosuliu, sloga ir kitomis bėdomis. Kaip to išvengti ir apsisaugoti natūraliais būdais?
Atrodo, dar visai neseniai iškylavome gamtoje, neskubėjome vyti atžalų iš ledinio ežero ar jūros: nuo maudynių pamėlusių lūpų ir nuo šalčio kalenančių dantų pasekmes greitai išsprendė pilnos saujos uogų ir burnoje tirpstančių vaisių gausa. Tačiau saulės spindulius ir šiltą vėjelį pakeičia lietus ir dargana, o gerą nuotaiką – rūpestis dėl peršali...
Lietuvoje kasmet nuo širdies ir kraujagyslių ligų miršta apie 23 tūkst. žmonių – tai labiausiai paplitusi mirčių priežastis mūsų šalyje. Šias ligas sukeliantys veiksniai daugumai gerai žinomi, tačiau, kaip rodo statistika, ignoruojami – mirtingumas pastaraisiais metais nemažėja.
Niekam nėra paslaptis, kad širdies ir kraujagyslių ligos jau daugelį metų yra pagrindinė mirties priežastis Lietuvoje: mūsų šalyje nuo jų miršta beveik dvigubai daugiau gyventojų negu vidutiniškai ES šalyse senbuvėse. Padidėjusi cholesterolio koncentracija yra vienas svarbiausių veiksnių, lemiančių širdies ir kraujagyslių ligų vystymąsi.
Vidutiniškai per savo gyvenimą žmogus atsako į 45228 telefono skambučius