Natūralūs antibiotikai

Natūralūs antibiotikai

Subjurus orams daugelis ima skųstis šlubuojančia sveikata. Poliklinikose nusidriekia ilgiausios eilės, o savijauta vis prastėja... Nenorite laukti? Štai keletas natūralių antibiotikų.

Propolį vertėtų prisiminti, jei sergate angina. Jo veiksmingumas sergant peršalimo ligomis moksliškai įrodytas dar 1989 m. Dėl daugybės virusus ir bakterijas naikinančių antioksidantų ši priemonė efektyviai neutralizuoja peršalimo simptomus, tad jei jūsų gerklės purškalo sudėtyje yra propolio, neabejokite – tikrai padės.

2005 m. Kanadoje atlikti tyrimai parodė, kad ženšenis šiuo atveju taip pat labai pravartus. Jei dar turite citrinos ir medaus, galite pasidaryti arbatos.

Nepamirškite ir eterinio čiobrelių aliejas – jis pasižymi antibakteriniu, antiseptiniu, priešgrybeliniu poveikiu, tad tikrai pravers sergantiems bronchitu, angina, sinusitu ar ausies uždegimu. Vartokite jį po du lašus tris kartus per dieną.

Arbatmedžio aliejus veiksmingas gydant daugelį ligų – dažniausiai gerklės, ausų skausmus, sinusitą. Įlašinkite jo po 3–4 lašelius į arbatinį šaukštelį medaus ir sunaudokite per tris kartus. Kartokite, kol pasveiksite.

Kodėl sveika valgyti česnaką? Naujausių tyrimų duomenimis, jis pajėgus susidoroti su 60 rūšių grybeliais ir 20 bakterijų tipų (tarp jų ir neįveikiamasis auksinis stafilokokas bei pneumokokas). Pakanka vos poros skiltelių per dieną, kad išliktumėte sveiki. Na, o jeigu jau sergate, galite „dozę“ padvigubinti.

Obuolių actas naudojamas esant padidėjusiam kraujospūdžiui, ausies skausmui, osteoporozei, jo rūgštis veiksminga net kovoje su stafilokoku ir streptokoku. Atskieskite jį šiltu vandeniu  (santykiu 1:1) ir du ar tris kartus per dieną praplaukite ausį (tačiau geriau tegul ją pirma apžiūri gydytojas – skausmas gali būti ir meningito požymiu, tokiu atveju užsiimti savigyda griežtai draudžiama).

2 psl. »

Komentarai (4)

Dana 2019-01-17 22:33
Naturalus antibiotikas: spanguoles issunkti, isvirinti balta svoguna, atvesinti skysti svoguno, ideti medaus ir ismaisyti. Laikyti saldytuve. Tinka ir maziems vaikuciams
Pisius 2016-03-13 08:33
Sermuksnio arbata veikia lytiskai plintancias ligas,tik reikia ne gerti, o naudoti vietiskai ,pvz.:pres santykius ant organu uzsidedi kompresa ir nera santykiu ir nera ligu
irgi 2013-01-31 08:12
citrinos sultimis pakenksime dantims,jokiu budu negalima malsinti blogo cesnaku kvapo,geriausia atsigerti pieno ar jogurto suvalgyti:)
mecislovas v 2012-10-26 21:51
natūralūs antibiotikai tai tie,kuriuos pats organizmas sau pasigamina jei jų reikia. bet dabartinio žmogaus organizmas to jau beveik nedaro-kuriems galams tai daryti,jei gauna jų vos ne kiekvieną dieną su maistu ir vandeniu.
tačiau yra paprastas metodas kaip atgaminti šias organizmo savybes-tai sodos vandens gėrimas ant tuščio skrandžio,nevalgius.Soda sureguliuos pH gleivinių rodiklius ir organai pradės reguliuoti taip kaip ir priklauso.Karšto vandens stiklinė ir šaukštelis sodos ant tuščio