Vasara – turbūt greičiausiai prabėgantis metų laikas, todėl mes skubame džiaugtis jo teikiamais malonumais – jūra, saule, auksiniu smėliuku... Grįždami iš atostogų mes netveriame kailyje, galvodami, kaip nustebinsime artimuosius ir draugus gražiai įdegusia oda. Deja, pažvelgę į veidrodį pastebime, kad plaukai tapo kaip šiaudiniai – išsausėję ir ...
Prisiliečiate prie įvairių objektų ar kito žmogaus ir jus tarsi nukrečia elektra? O nusiimant kepurę net girdite, kaip plaukai kibirkščiuoja? Tai ne toks ir retas reiškinys, ypač žiemą. Dažnas kibirkščiavimas – signalas, kad aplinkoje, kurioje būnate, trūksta drėgmės, kaip ir jūsų odai bei plaukams. Sveikos odos instituto ambasadorė Milda Daruli...
Odos ir plaukų grožis labai priklauso nuo jų priežiūros. Ypač tai aktualu žiemą – juk darganoti, šalti orai kaipmat nualina ir odą, ir plaukus. Kaip tinkamai puoselėti savo grožį? Kokios priemonės – pačios efektyviausios?
Atšiaurus oras ir vėjas dažnai išsiurbia visą drėgmę iš plaukų, padaro juos trapius ir lengvai pažeidžiamus. Plaukai tampa nepaklusnūs ir lengviau įsielektrina. Šių problemų galima lengvai išvengti, jei tinkamai rūpinsitės savo plaukais. Štai keli patarimai, kurie puikiai papildytų kasdieninę grožio rutiną.
Tikriausiai pastebėjote, kad plaukų priežiūros priemonės plaukų priežiūros priemonėms nelygu: pavyzdžiui, išplovus galvą su vienu šampūnu ir naudojant kokį nors balzamą plaukai atrodo nublukę ir negyvi, naudojant kitus produktus – „augmenija“ blizga ir žvilga, atrodo kaip reklamoje. Nuo ko priklauso jūsų plaukų blizgesys? Ką daryti, kad jie graž...
Apie ilgus plaukus svajojančios moterys puikiai žino, kad pasiekti šį tikslą nėra lengva – vos plaukams paaugus ima skilinėti jų galiukai. Kokios šios problemos priežastys? Ką daryti?
Jūsų plaukai sausi, šiurkštūs ir garbanoti? Tada išbandykite šiuos 3 nesudėtingus receptus – rezultatais liksite patenkinti!
Blizgūs ir stiprūs plaukai – ne tik puošmena, bet ir geros sveikatos indikatorius, rodantis, kad organizmui viskas gerai. Deja, mūsų gyvenimo sąlygos dažnai būna ne pačios palankiausios – užterštas oras ir maistas, ilgalaikis saulės poveikis, žalingi įpročiai, staigi temperatūrų kaita ir kiti veiksniai silpnina mūsų plaukus. Ką daryti?
Vidutiniškai suaugęs žmogus turi apie 100 milijardų smegenų ląstelių, iš kurių apie 85000 prarandame kasdien. Jei visas savo smegenų ląsteles sujungtume į siūlą, jo užtektų nuo čia iki saulės ir atgal..