Pagalba šalčio nualintiems plaukams: išbandykite 4 natūralias kaukes

Pagalba šalčio nualintiems plaukams: išbandykite 4 natūralias kaukes

Neigiama temperatūra lauke, šildymo sezono išsausintas oras namuose ir ekstremalūs temperatūros pokyčiai itin neigiamai veikia plaukus ir galvos odą. Gali būti, kad pastebite, jog plaukai elektrinasi, veliasi, lūžinėja galiukai ar ima slinkti. Atgaivinti šaltojo sezono nualintus plaukus gali padėti visai paprastos natūralios priemonės.

 

Skirkite laiko plaukų priežiūrai

 

Jei norite džiaugtis sveikais plaukais, bent kartą ar du per savaitę vertėtų palepinti juos kaukėmis, kondicionieriais ar balzamais. Šios priemonės stiprina plaukus, gerina odos kraujotaką, šalina pleiskanas ir praturtina plaukus reikiamais vitaminais.

 

Medaus kaukė. Tinka riebiai galvos odai ir plaukams.

 

2 šaukštus medaus atskieskite trupučiu vandens, gerai išmaišykite ir gautą masę įmasažuokite į galvos odą ir plaukus. Palaukite 10 min., po to švariai išskalaukite.

 

Citrinų kaukė. Suteikia blizgesio, atgaivina blankią plaukų spalvą.

 

Į ištrinktus ir rankšluosčiu nusausintus plaukus įtrinkite kelių citrinų sultis. Palaukite 5 min., po to švariai išskalaukite.

 

Majonezo kaukė. Tinka išsausėjusiems, pažeistiems, nuolatinio dažymo nualintiems plaukams.

 

Ištrinkusios galvą šampūnu, ištepkite plaukus 2 šaukštais majonezo. Naudojimui netinka majonezas su įvairiais priedais.

 

Užsidėkite dušo kepuraitę ar užsivyniokite galvą rankšluosčiu ir palaikykite 40 min. Po to gerai išskalaukite ir patepkite kondicionieriumi ar balzamu.

 

Alyvuogių aliejaus kaukė. Tinka sausiems ir pūstis linkusiems plaukams.

 

Šiek tiek pašildykite alyvuogių aliejų ir gerai įtrinkite į plaukus. Venkite aliejaus patekimo ant galvos odos. Apsukite plaukus maistine plėvele ir palaikykite 2-3 valandas.

 

Sudrėkinkite plaukus šiltu vandeniu ir gerai išplaukite su šampūnu.

Komentarai