Pavasarinė avitaminozė gali labai pakenkti jūsų nagams – jie pradeda lūžinėti, sluoksniuotis, pasidengia dėmelėmis ir blogai auga... Ką daryti?
Vasara – bene geriausias laikas leistis į žygius pėsčiomis: puikus oras, gamta, judėjimas padeda atsipalaiduoti, pasikrauti geros energijos ir sustiprinti sveikatą. Tačiau netinkamai pasiruošus ilgesniam pasivaikščiojimui, malonumą gali apkartinti pėdų nuospaudos ir pūslės. Kad taip nenutiktų, vaistininkė Inga Norkienė pataria tinkamai rūpintis ...
Grybelis arba mikozė – tai lėtai, bet užtikrintai progresuojanti liga. Kaip atpažinti priešą ir jį nugalėti?
Gydytojai-dermatologai žino, kad kulnų įtrūkimus sukelia pačios įvairiausios priežastys – labai didelis odos jautrumas, endokrininės sistemos problemos, avitaminozė, gastritas, cukrinis diabetas ir kt.. Sutrūkinėję kulnai – tai bėda, su kuria susiduria nemaža dalis dailiosios lyties atstovių.
Kulnų įtrūkimai – gana dažnas reiškinys, ypač tiems, kam daugiau kaip 20 metų. Jis, savaime suprantama, yra ir neestetiškas, ir sukelia begales nemalonių pojūčių, ir pridaro labai daug rūpesčių. Įveikti bėdą dažniausiai padeda reguliarus pedikiūras, tačiau ir tai – tik iš dalies.
Trūkinėjanti rankų oda – gana plačiai paplitusi tiek dailiosios, tiek stipriosios lyties atstovų problema. Jos priežastys gali būti įvairios, tačiau dažniausios yra šios: mikroelementų ir vitaminų trūkumas, virškinamojo trakto ir odos ligos. Kaip jau suprantate, tai simptomas, o ne liga, todėl norint įveikti trūkinėjimą, pirmiausia reikėtų pašal...
Šerpetojanti ir šiurkšti oda – pagrindinis rudens „simptomas“. Pakalbėkime apie tai, kaip prižiūrėti rankas spalio ir lapkričio mėnesiais.
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis, mūsų šalyje gyventojų išvaizda šiuo metu oficialiai rūpinasi daugiau nei 17 tūkst. grožio paslaugų teikėjų. Lietuvoje atlikti patikrinimai rodo, kad ne visi grožio specialistai į šią veiklą žiūri atsakingai.
Pajuodusios ir suskerdėjusios alkūnės ne visada reiškia, kad rūpinatės savimi netinkamai. Kartais dėl to galima kaltinti visai kitas aplinkybes (pavyzdžiui, endokrininės sistemos ligas, menopauzę, kuomet oda tamsėja dėl sumažusio estrogeno lygio organizme, įvairias infekcijas, antibiotikus, cukrinį diabetą ir kt. Taip pat oda jautriai reaguoja į...
Daugelis žmonių į pakitusią nago spalvą ar sustorėjusį jo kamputį numoja ranka O juk tai – pirmas požymis, kad jūsų nagą gali būti pažeidęs grybelis. Negydomas nagų grybelis vis giliau skverbiasi į nagą ir toliau plinta. Daugelis nieko nedaro tol, kol parodyti nagus tampa nepatogu ir gėda. Pasiekius tokią ligos stadiją nagų grybelio gydymas tamp...
Atostogų planavimas – malonus užsiėmimas, kuris greitai apkarsta prisiminus savo neestetiškus nagus. Dažna neestetiškų nagų priežastis — grybelinė nagų infekcija. Negydoma grybelinė nagų infekcija plinta tol, kol apima visus nagus – tuomet ir spalvotas lakas problemos nepaslėps. Skaitykite, ką daryti pastebėjus pažeistą nago plokštelę.
Ar dažnai palepinate savo kojas, ar skiriate joms pakankamai dėmesio? Daugelis dailiosios lyties atstovių labiausiai rūpinasi savo veidu, šiek tiek mažiau – rankomis, apie kojas dažniausiai iš viso pamiršta. O juk vonelės – svarbi namų sąlygomis atliekamo pedikiūro dalis. Jos ne tik ramina ir mažina nuovargį, bet taip pat ir minkština suragėjusi...
Tikriausiai girdėjote, kad rankos yra tikros išdavikės – kad ir kaip jaunai atrodys moters veidas, rankos jos amžiaus nesumeluos. Štai kodėl joms reikia skirti ypatingą dėmesį, ypač grįžus žvarbesniems orams – juk jie gali „apkandžioti“ net ir labiausiai išpuoselėtas rankas, ir tada jų grožio kaip nebuvę. Šaltu oru rankos reikalauja kruopštesnės...
Gražūs ir sveiki nagai – žmogaus tvarkingumo etalonas. Tačiau kartais net ir tie, kurie skiria savo išvaizdai itin daug dėmesio, negali pasigirti estetiškai atrodančiais kojų ar rankų nagais. Kaip rodo statistika, šiuo metu maždaug penktadalis visų žmonių kenčia nuo onichokriptozės, arba paprastai tariant, įaugusių kojų nagų. Ši problema ne tik ...
Pagal rankų odos būklę dažniausiai nėra sunku nustatyti tikrąjį dailiosios lyties atstovės amžių ir socialinę padėtį. Ne ką mažiau informacijos suteikia ir nagai – iš jų galima spręsti apie organizmo veiklos sutrikimus, įvairias ligas. Dėl šių priežasčių savo rankomis reikia rūpintis lygiai taip pat, kaip ir veidu arba kūnu, puoselėti jas ir lep...
Norite pamiršti pėdų sausumą, niežtėjimą ir įtrūkimus? Siūlome išbandyti 10 nesudėtingų būdų ir džiaugtis švelniomis kaip kūdikio pėdomis!
Kodėl prikimba nagų grybelis? Ar įmanoma jį išgydyti, o gal teks visą gyvenimą kompleksuoti dėl negražių nagų? Kalbamės su dermatologijos ir estetinės medicinos klinikos „Mezoderma“ gydytoja dermatologe Neringa Lapinskiene.
Mielos moterys, sąžiningai prisipažinkite pačios sau: ar rankoms skiriate kur kas daugiau dėmesio, nei savo kojoms? Greičiausiai taip, juk rankas kiekvieną dieną mato ir bendradarbiai, ir draugai ir visi kiti aplinkiniai.
Ciberžolė – tai ryškiai geltonos spalvos prieskoninis augalas, kilęs iš Azijos. Tinka jis ir kitoms reikmėms – pavyzdžiui, nepageidaujamų plaukelių šalinimui. Vis dėlto greito rezultato tikėtis neverta – ženklus plaukų augimo sulėtėjimas ir sumažėjęs jų storis pastebimas tik po kelių mėnesių ar net vienerių metų.
Rankos ir kaklas išduoda tikrąjį moters amžių, todėl savo oda būtina rūpintis. Ypatingą dėmesį reikėtų skirti būtent rankoms – joms tenka „purvinas darbas“ (įskaitant ir darbus sode).
Vidutiniškai suaugęs žmogus turi apie 100 milijardų smegenų ląstelių, iš kurių apie 85000 prarandame kasdien. Jei visas savo smegenų ląsteles sujungtume į siūlą, jo užtektų nuo čia iki saulės ir atgal..