Efektyviausios kovos su kulnų įtrūkimais priemonės - medus ir avižos

Efektyviausios kovos su kulnų įtrūkimais priemonės - medus ir avižos

Gydytojai-dermatologai žino, kad kulnų įtrūkimus sukelia pačios įvairiausios priežastys – labai didelis odos jautrumas, endokrininės sistemos problemos, avitaminozė, gastritas, cukrinis diabetas ir kt.. Sutrūkinėję kulnai – tai bėda, su kuria susiduria nemaža dalis dailiosios lyties atstovių. Rimtų pasekmių organizmui ši problema neturi, tačiau diskomfortas būna nemažas. Kai kuriais atvejais kulnai trūkinėja dėl per ankštos avalynės, sintetinių kojinių arba grybelinės odos dangalų ligos.

 

Įtrūkimų gydymas – gana ilgas procesas, tad būtina pasisemti kantrybės. Pati populiariausia priemonė – vazelinas, tačiau, gydytojų teigimu, jis tik sumažins skausmus vaikščiojant. Kas kita – laiko patikrinti liaudies medicinos receptai (jie iš tiesų gali suteikti palengvėjimą). Bene pati veiksmingiausia natūrali priemonė yra medus. Naudoti jį labai paprasta: užtepkite plonu sluoksniu ir apsiaukite nakčiai medvilnines kojines.

Antroje vietoje – avižos. Jas reikia išvirti, sumaišyti su 5 šaukštais sviesto ir ištepti kulnus, tada apvynioti kojas maistine plėvele ir palaukti 2 valandas. Gydytojų teigimu, tai labai efektyvus kulnų gydymo būdas, padedantis įveikti odos sausumą. Kosmetologai įspėja: svarbiausia gydymą pradėti laiku ir nepamiršti šias priemones naudoti reguliariai – tada jau po 7–10 dienų galėsite džiaugtis sveikomis ir gražiomis kojomis.

Komentarai (2)

Arunasplanšetė 2023-03-15 05:15
Medus ir avižos kulnų gydymui - nuostabus vaistas . Sėkmės !!!!
džiaugsiės 2013-12-29 17:16
kulnus pamirkykite,nutrinkite sukietėjimus ir sutepkite su obuolių actu.