3 plaukų kaukės su ricinų aliejumi

3 plaukų kaukės su ricinų aliejumi

Ar norite, kad jūsų plaukai taptų sveikesni ir gražesni? Taisyklingai naudojamas ricinų aliejus gali daryti tikrus stebuklus!

Ši priemonė labai pigi, jos nesunkiai galima įsigyti bet kurioje vaitinėje, o efektyvumu ji niekuo nenusileidžia profesionaliai produkcijai. Dalinamės keliais receptais!

Plaukų augimą skatinanti kaukė: sumaišykite 1 šaukštą alyvuogių aliejaus, tiek pat – ricinų aliejaus ir 1 kiaušinio trynį. Įtrinkite į plaukų šaknis, apsukite galvą plėvele ir rankšluosčiu. Po valandos išplaukite su šiltu vandeniu ir šampūnu.

Stiprinamoji kaukė: sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį medaus, 1 šaukštą ricinų aliejaus, 1 trynį ir 1 šaukštelį citrinos sulčių. Ištepkite plaukus per visą ilgį, palaikykite bent pusvalandį. Kad poveikis būtų geresnis, apsukite galvą plėvele ir rankšluosčiu. Kartoti galima kelis kartus per savaitę.

Kaukė šakotos linkusiems plaukams: lygiomis dalimis sumaišykite migdolų ir ricinų aliejų, ištepkite plaukų galiukus, po pusvalandžio išplaukite.

Komentarai

Ar žinote, kad...

Jeigu skauda gerklę, smulkiai supjaustykite svogūną ir užpilkite cukrumi. Po kelių valandų perkoškite ir gerkite po šaukštelį. Citrinos sultys, pasaldintos medumi,- geriausias vaistas užkimus.

Kitas faktas