Kaukės slenkantiems plaukams

Kaukės slenkantiems plaukams

Kol per dieną iškrenta apie 60–100 plaukų, jaudintis nereikia (tiesa, kai kurie šaltiniai nurodo, kad šis skaičius turėtų būti perpus mažesnis). Kyla klausimas: o kaip suskaičiuoti, jeigu jie krenta nuolat? Tikslumo čia nereikia: užteks atkreipti dėmesį bent į tuos plaukus, kurie lieka šukose.

Apžiūrėk plauko pagrindą. Ar matai tamsų maišelį? Jeigu ne, vadinasi, viskas gerai. Jeigu tokį pastebi, tris paras neplauk galvos, o tada patempk tuos plaukus, kurie auga ant viršugalvio. Jeigu saujoje lieka daugiau nei penki plaukai, o pakartojus veiksmą rezultatai analogiški, imkis priemonių.

Iš pradžių reikėtų išsiaiškinti plaukų slinkimo priežastį. Dažniausiai moterims jie krenta dėl geležies trūkumo (tai susiję su kraujavimu menstruacijų laikotarpiu), įvairių ligų, stresų, kai kurių vaistų, hormonų disbalanso, papildų ir t. t. Pasistenk ją pašalinti.

Antras žingsnis – sumažinti iki minimumo visų įmanomų plaukus traumuojančių veiksnių įtaką. Gal plaukai kenčia dėl dažų poveikio arba labai išreklamuotų plaukų priežiūros priemonių, šukuosenų ir panašiai? O gal per daug juos suverži?

Trečias žingsnis – plaukų stiprinimas. Siūlome tau keletą veiksmingų liaudiškų receptų. Kai kurios iš šių kaukių daromos dešimtmečius ir net šimtmečius, tad tau belieka išsirinkti labiausiai tinkančią ir patinkančią.

Pagrindinės taisyklės: kaukė kruopščiai ir atsargiai įtrinama į švarių, išplautų plaukų šaknis, tada galva apvyniojama polieteleno plėvele ir šiltu frotiniu rankšluosčiu (arba galima užsidėti seną žieminę kepurę). Ji laikoma valandą arba dvi (jeigu nenurodoma kitaip; laikas skirsis priklausomai nuo kaukės), nuplaunama šiltu vandeniu. Daryti ją reikia kartą ar du per savaitę, visas kursas – nuo mėnesio iki trijų.

2 psl. »

Komentarai (4)

KAYAK - дешевые перелеты, отели, авиабилеты, билеты по низкой цене, выгодные туристические предложения - Сравнивайте сотни туристических сайтов сразуKlient indywidualny - Dom Maklerski - 2019-09-19 00:22
牙膏_站内搜索_什么值得买
Stase SMU Kaunas 2012-03-16 21:06
neblogai plaukus trinkti ir dilgeliu nuoviru tiesiog isskalaukite po plovimo aisku po vieno karto nepades bet jei skalausit po kiekvieno trinkimo tikrai plaukai sustos slinke, dar viena gera priemone kosmetinis zibalas arba cemeryciu vanduo.
Kodėl slapta? 2012-01-21 12:13
Aš manau ,kad vardo slėpti nebūtina juk mes turime tam ,kad galėtu mus vadinti ... Tai o tu SLAPTA kas tau yra :Nu jO
SLAPTA 2012-01-08 12:40
nu jo...