Vasarą daugeliui iš mūsų kyla noras pradėti sportuoti, būti arčiau gamtos. Tiems, kas užsiima joga, sportiniais šokiais ir lengvąja atletika, natūralumo ir patogumo klausimas yra itin aktualus. Niekam ne paslaptis, kad treniruočių metu neretai nukenčia pėdų oda. Tačiau kompanija „Nike“ pasiūlė išeitį.
Olimpinės žaidynės turi ilgą ir turtingą istoriją. Dagumos žmonių dėmesį labiausiai patraukia aukso medaliai ir nauji rekordai, tačiau susipažinti su keistomis žaidynių tradicijomis ir taisyklėmis – ne ką mažiau įdomu.
Vis dažniau už akių užkliūva nuotraukos, kuriose pozuoja akrobatikos ir jogos elementus sujungiantis jaunimas. Sporto šaka, vadinama akrobatine joga, arba „akrojoga“, atsirado 2001 metais Kanadoje. Kaip ji atrodo?
Gimnazija „Nanning“ yra viena iš daugelio Kinijos gimnazijų, kuriose vaikai ruošiami būti sportininkais. Pagrindinis tikslas – iškovoti kuo daugiau medalių Olimpinėse žaidynėse. Čia auga būsimosios laimėtojų kartos, tačiau auksu nušviestą ateitį temdo skaudi realybė: treniruotės skausmingos, varginančios ir negailestingos
Olimpinės Lietuvos plaukikės pergalės paskatinti, statybininkai, besidarbuojantys „Girstučio“ kultūros ir sporto rūmuose Kaune, tikina, kad moderniausias Lietuvoje 50 m ilgio, 8 takelių baseinas duris lankytojams atvers dar šiemet.
Žymusis virtuvės šefas Jamie Oliveris atvirame laiške, kurį pasirašė jis pats, sveikatos darbuotojai bei mokytojai, peikia britų futbolininkus dėl jų reklamuojamo greito maisto. D. Beckhamas ir Gary Linekeris pakliuvo į sveiką maistą propaguojančių entuziastų radarą, nes greito maisto reklama dažnai yra skirta vaikams.
„Sportinės aprangos gigantė ir Olimpinių žaidynių rėmėja kompanija „Adidas“ atsidūrė visuomenės akiratyje. Žiniasklaidoje išplatinta medžiaga, kurioje matyti, kokiomis sąlygomis Kambodžos sostinės Pnompenio pakraštyje esančioje siuvykloje žmonės siuva oficialas prekes Londone vyksiančioms žaidynėms“, – informuoja Daily Mail.
Liekninamieji šortukai neturi visiškai jokios įtakos deginant riebalus, todėl nėra taip jau svarbu, kaip apsirengusi sportuosite namuose: su “tradicine” apranga, su figūrą koreguojančiais šortukais ar be jų.
Įprastai rekomenduojama pradėti sportuoti praėjus 6-8 savaitėms po gimdymo. Priklausomai nuo kiekvienos moters, nuo kiekvieno gimdymo sunkumo, komplikacijų, šis laikotarpis gali skirtis, todėl prieš pradedant mankštintis būtų protinga pasitarti su savo gydytoju.
Gyvenimas kupinas neįtikėtinų dalykų, apie kuriuos niekada net nesusimąstome. Su jais susiduriame visiškai atsitiktinai. Ką pamanytumėte, jeigu netyčia kokiame nors gražios gamtos apsuptame kampelyje po atviru dangumi aptiktumėte tokią treniruoklių salę? Ši įsikūrusi ant Dnepro kranto (Kijevas).
Kaulai yra organizmo kraujo gamykla. Kas sekundę kaulų čiulpai pagamina 3 milijonus raudonųjų kraujo kūnelių