Sporto trenerio konsultacija. Ar liekninamieji šortukai tikrai veikia?

Sporto trenerio konsultacija. Ar liekninamieji šortukai tikrai veikia?

Gal klausimas nuskambės keistai, bet ar įvairūs liekninamieji ir figūrą koreguojantys šortukai tinka mankštintis namuose? Ar vis dėlto reikėtų pirmenybę teikti „tradicinei“ aprangai? Tuo pačiu norėčiau pasiteirauti Jūsų asmeninės nuomonės apie liekninamuosius šortukus.

Liekninamieji šortukai neturi visiškai jokios įtakos deginant riebalus, todėl nėra taip jau svarbu, kaip apsirengusi sportuosite namuose: su “tradicine” apranga, su figūrą koreguojančiais šortukais ar be jų. Priglusdami prie kūno, šortukai apspaudžia problemines vietas ir sukuria optinę apgaulę, kad “sumažėjo” kūno apimtys, tačiau nereikalingi riebalai niekur neišnyksta! Panašų „efektą“ patiriame įtraukdami pilvą – akimirksniu sumažėja liemens apimtis ir lengviau užsisegame džinsų sagą.

 

 

Daugiau sporto trenerio atsakymų rasite: Deividas Grinskis

Sporto trenerio svetainė: www.bikinibody.lt
Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

 

 

Komentarai (1)

giedrius 2012-07-24 08:53
jo trneris nekoks, blogai patare... geriau su aptemtais šortukais greičiau numesi tada riebalus....aš kai sporto salei pradejau veržtis platų dirža svoriams kilnot labai pilvas sumazejo ....manau tas pats su šortukais bus, mano logika organizmas prisitaiko ...čia kaip su korsetais...po ilgo nešiojimo liemo daug mažesnis nei įprastai