Sporto trenerio konsultacija. Kaip atsikratyti „gelbėjimosi rato“?

Sporto trenerio konsultacija. Kaip atsikratyti „gelbėjimosi rato“?

Esu vaikinas, man 26-eri metai, ūgis: 187 cm, svoris: 90kg. Porą kartų į savaitę mėgėjiškai žaidžiu krepšinį, darbe man sudarytos sąlygos sportuoti, tačiau su svarmenimis kažkaip nenoriu prasidėti(išskyrus gal kartais štangą pakelti), man mieliau atrodo sportas su savo svoriu, gal ką nors galėtumėte patarti, nes pratimų nežinau, kad treniruotis su savo kūno svoriu ir pasiekti norimų rezultatų, tiesiog gražiai atrodyti ir numesti pilvą. Gal turit kokią programėlę?

„Gelbėjimosi ratas“ ant pilvo pilvo yra riebalų sankaupos. Efektyvus ir tikrai veiksmingas būdas šiems riebalams mažinti - tai tinkama mityba ir treniruočių programa.

Atsikratyti nereikalingo svorio galima treniruojantis ir namų sąlygomis net neturint jokios treniruočių įrangos. Tačiau siekiant suformuoti proporcingai atletišką kūną ir išvystyti stiprius, ištvermingus raumenis  - daugiau galimybių tai padaryti prijungiant pratimus su svarmenimis, štangomis ar kitu treniruočių inventoriumi.

Jūsų treniruočių planą riebalams deginti galėtų sudaryti dvi krepšinio treniruotės ir dvi-trys treniruotės atliekant pratimus visoms raumenų grupėms su savo kūno svoriu ir/ar svarmenimis ir štangomis.

Dėl asmeninės treniruočių programos sudarymo internetu rašykite: [email protected]
 

 

 

Daugiau sporto trenerio atsakymų rasite: Deividas Grinskis

Sporto trenerio svetainė: www.bikinibody.lt
Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

 


 

Komentarai (1)

b.s 2012-12-02 10:20
ir kiek tas malonumas kainuoja asmenine treniruotes sistema?