Sporto trenerio konsultacija. Ar reklamuojami pilvo treniruokliai veiksmingi?

Sporto trenerio konsultacija. Ar reklamuojami pilvo treniruokliai veiksmingi?

Norėčiau paklausti sporto trenerio, ar per televizorių išreklamuoti pilvo preso treniruokliai, kurie patys sutraukinėja raumenis ir nieko daryti nereikia, iš tiesų veiksmingi?

Per televizorių rodomo treniruoklio reklamoje kalbama, kad per vieną minutę jūsų pilvo raumenys susitrauks 400 kartų, tarsi būtumėte padarę keturis šimtus atsilenkimų ir rezultatams pasiekti užtenka vos 10 minučių per dieną visiškai nieko nedarant.

Iš tikrųjų, treniruoklio skleidžiami elektros impulsai priverčia susitraukinėti raumenis nudirbdami visą darbą už jus, tad jūsų organizmas raumenų susitraukimams net nenaudoja savo energijos atsargų ir riebalų deginimo efektas nėra sukuriamas.

Antra, šie impulsai nėra tiek stiprūs, kad prilygtų tikrų pratimų poveikiui ir tikrai negali būti reguliarių treniruočių pakaitalas, nesvabu, kiek laiko tuo treniruokliu naudositės: dešimt minučių ar kelias valandas per dieną.

Trečia, pirkdami treniruoklį, dovanų gaunate instrukciją su mitybos vadovu, tad norint pasiekti pastebimų rezultatų vis tik reikia įdėti pastangų. Taip treniruoklis sukelia placebo efektą, motyvuodamas laikytis mažo kaloringumo dietos, kas ir yra tikroji lieknėjimo priežastis.

 

 

Daugiau sporto trenerio atsakymų rasite: Deividas Grinskis

Sporto trenerio svetainė: www.bikinibody.lt
Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

 

 

 

Komentarai (2)

Vilma 2022-06-15 14:35
Įdomu kokia kaina ir kur galima nusipirkti.
justas 2012-07-13 17:07
negi dar tikrai yra tokiu, kurie tiki visom tom reklamom?