Sporto trenerio konsultacija. Kaip priaugti svorio?

Sporto trenerio konsultacija. Kaip priaugti svorio?

Man 16 metų, esu vyriškos lyties atstovas, mano ūis 175 cm, o svoris tik 60 kg. Esu sau per lieknas. Gyvenu ne mieste, tad neturiu galimybės vaikščioti į sporto klubus. Gal galėtumėt patarti, kaip priaugti svorio? Kokius 8 kg.

Norint priaugti svorio, nėra būtina vaikščioti į sporto klubus. Reikėtų pakoreguoti mitybą, kad su maistu gautumėte daugiau kalorijų nei išnaudojate ir svoris pradės didėti.

Tai padaryti galima maitinantis 5-6 kartus per dieną normaliomis porcijomis, nepersivalgant. Jei neturite galimybių dažnai maitintis, savo mitybą praturtinkite vartodami daug kalorijų turinčius kokteilius, skirtus tiems, kuriems nepavyksta priaugti svorio patiems. Šių produktų galite įsigyti specializuotose maisto papildų parduotuvėse.

Antra vertus, jei didinant svorį kartu norite suformuoti tvirtą, sportišką figūrą, sustiprėti ir geriau jaustis - būtina treniruotis. Geriausia yra tai, kad sportuoti galima ir namų sąlygomis. Kad treniruotės būtų efektyvios ir žinotumėte, kaip sportuoti, kokius pratimus daryti - dėl programos sudarymo kreipkitės į sporto trenerį.

 

Daugiau sporto trenerio atsakymų rasite: Deividas Grinskis

Sporto trenerio svetainė: www.bikinibody.lt
Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

 


 

Komentarai (1)

draugas 2015-01-04 21:03
Sveiki,kreipiuosi į trenerį. Esu panele 15 metu sveriu 44kg, ūgis apitiksliai (165). Ir aš norėčiau pradėti sportuoti,bet sportuojant norėčiau priaugti masės,svorio,nes esu labai liekna,tai gal pasiulytumėte kokiu papildu,kad galima būtų priaugti svorio sportuojant. Laukiu atsakymo į gmail. [email protected]