Sporto trenerio konsultacija. Kaip padidinti raumeninę masę?

Sporto trenerio konsultacija. Kaip padidinti raumeninę masę?

Sveiki, radau internete jūsų adresą ir pamaniau parašysiu gal pagelbėsit, nes vis ieškau, kas galėtų atsakyt į daug klausimų kaip sportuot, kokius pratimus daryt ir t.t. O mano bėda yra kaip priaugti svorio. Sportuoju tik namų sąlygom, na yra labai sunku pasiekt gerų rezultatų sportuojant taip, bet per ilgą laiką jau šį tą pasiekiau taip sportuodamas. Ką jūs galėtumėt patart šitaip sportuojant ir bandant priaugt svorio? Kai sportuoju, raumenys atrodo vienaip, o jei tik padarau 1-2 dienų pertrauką, rankų raumenys atrodo sumažėję, nors gal čia tik apgaulė... Nežinau, aišku šiltas raumuo visada didesnis būna nei paprastai. Žinau, kad norint priaugt svorio reikia dirbt su didesniais svoriais ir darant mažiau serijų, tai tiesa? Ką galėtumėt patart šiuo klausimu? Laukiu atsakymo ir iš anksto ačiū.

Norint padidinti raumeninę masę, patarčiau visoms raumenų grupėms atlikti bazinius pratimus (prisitraukimai, pritūpimai, štangos spaudimas, hantelio trauka pasilenkus). Treniruokitės su tokiu svoriu, kad pratimą galėtumėte pakartoti 6-12 kartų.

Jei pavyksta padaryti daugiau nei 12 pakartojimų – pratimui pasirinktas svoris yra per lengvas, kad stimuliuotų raumenų augimą, o jei nepadarote nei 6 pakartojimų – įrankio svoris per sunkus. Dažniausiai atliekamos 3 serijos, tačiau priklausomai nuo treniruočių programos specifiškumo, kiekvieno pratimo serijų ir pakartojimų skaičius gali būti skirtingas.

 

 

Daugiau sporto trenerio atsakymų rasite: Deividas Grinskis

Sporto trenerio svetainė: www.bikinibody.lt
Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

 

 

Komentarai (1)

Liudas 2013-05-11 22:24
Sveiki, norejau paklausti. Sportavau intensyviai nuo rugsejo iki geguzes menesio. Auginau svori. Ugis 193 Svoris 92-93 man 21metai ar butu imanoma nesportuojant priaugti riebalo bendrai kuno masei kad didetu ne tik pilvas bet ir rankos,peciai ir kitos dalys? Tiesiog as orentuojuosi kaloriju skaiciumi, kad per diena tureciau suvartoti tiek kaloriju kad kiltu svoris bet noreciau riebalu pavidalu. Mano labai greita medziagu apykaita net riebalo yra sunku priaugti.