Sporto trenerio konsultacija. Sportuoju, bet lašinukai nuo pilvo nedingsta

Sporto trenerio konsultacija. Sportuoju, bet lašinukai nuo pilvo nedingsta

Laba diena. turiu tokia problemytę. Mano ūgis 155 o svoris 60. Daugiausia riebalų turiu pilvo srityje bei ant šonų. Vaikščiojau į sporto klubą 3 mėn., tačiau rezultatas nekoks nors ir prižiūrėjo treneris. Todėl vasarą užsispyriau sportuoti namuose. Bandžiau bėgioti apie 2 savaites, tačiau nepavyksta, nes bėgu maždaug 100 metrų ir dūstu, bei skauda gerklę. Už kokių 7 km nuo namų yra ežeras, todėl nusprendžiau važiuoti dviračiu, pusvalandį plaukioju ir važiuoju atgal, beveik kiekvieną dieną, nebent oras nekoks. Bet bėda ta, kad važiuojant ir plaukiojant skauda kaklą. Todėl norėčiau patarimo ką daryt, kad neskaudėtų? Ar nepersistengsiu, jei kiekvieną dieną važinėsiu? Kiek reikia padaryt atsilenkimų pilvo presui? Nes aš darau 6 įvairius po 100 kartų. Iš viso 600. Ar tai ne per daug,o gal vis dar per mažai? Nes rezultato jokio nėra, nors jau darau beveik 4 mėn. Ir kiek laiko reiktų sukti lanką? Bučiau labai dėkinga už atsakymus.

Sveiki. Norint pasiekti gerų rezultatų mažinant pilvą ir šonus, vien sportuoti nepakanka. Treniruotes būtinai reikia derinti su mityba. Jei sportuodama padarote po 600 atsilenkimų - jūs turite puikiai ištreniruotus pilvo raumenukus. Šių raumenukų pamatyti neleidžia juos dengiantys riebaliukai. Norint padailinti liemenį bei sumažinti šonus, reikėtų tuos nereikalingus riebalus sudeginti treniruočių ir mitybos pagalba.

Priklausomai nuo esamo riebalų kiekio, gali reikėti sudeginti ne vieną, ne tris, bet ir daugiau kilogramų. Taip pat reikia suprasti, kad riebalai gali mažėti ne vien tik nuo pilvo, o ir nuo kitų kūno vietų (nepriklausomai nuo to, kiek atsilenkimų padarysite ar kiek laiko suksite lanką).

Tikėkite ar ne, tačiau sudeginti riebalus nuo pilvo galima net nedarant jokių atsilenkimų. Tačiau norint turėti gražius ir tvirtus pilvo raumenis, juos reikia mankštinti. Pilvo raumenims užtektų ir 2 pratimų po 3 serijas kartojant 10-20 kartų.

2 psl. »

Komentarai (1)

jo 2012-10-18 18:44
3 menesiai labai nieko nepakeis, kai paeisi i sporto sale pora metu,va tada jau turesi figura i kuria ir grazu ziureti bus.Ir tiek dauk atsilenkimu nedaryk, nugara suvarysi.Geriau kaip Deividas sake daryk kardio, aerobines treniruotes, riebalai tirpsta visame kune.