Paradoksalu, bet... mokslininkai bijantiems per žiemą nutukti pataria valgyti kuo riebiau.
Vieni būtiniausių žmogaus organizmui mineralų – kalcis, magnis ir cinkas.
Nusprendusiems pakoreguoti savo mitybos įpročius ir gyventi sveikiau dažnai iškyla klausimas: kokį aliejų rinktis? Juk šiandien aliejų asortimentas labai didelis...
Stephanas Brusche mėgsta bananus – ir ne tik kaip maistą. Kol vieni dalinasi su pasauliu savo kulinarinių eksperimentų nuotraukomis, Stephanas mieliau „tatuiruoja“ tušinuku bananus. Taip jis puošia ir kitus vaisius, tačiau bananai – vis tiek jo mėgstamiausi. Kviečiame pasižvalgyti!
Teisinga mityba ne tik gerina savijautą apskritai, bet gali padėti ir turint konkrečių nusiskundimų, pavyzdžiui, sutrikus atminčiai.
Nors šlapimo pūslės uždegimas nekelia didelio pavojaus sveikatai, kad nepakenktume inkstams, gydyti jį reikia nedelsiant.
Sveiki kasdieniai įpročiai ne tik padeda visapusiškai vystytis, išlikti pozityviems, kūrybingiems, bet ir prailgina gyvenimą. Net nedideli gyvenimo būdo teigiami pokyčiai gali smarkiai pakoreguoti gyvenimo kokybę ir trukmę. Dalinamės specialisčių rekomendacijomis!
Ypatingai per įvairias šventes žmonės yra linkę daug ir dažnai valgyti nesuderintą maistą, mažai judėti, daug laiko praleisti sėdėdami, su maistu vartoti alkoholį.
Didžiausios nuodėmės prie stalo – tai persivalgymas, riebus maistas ir prarastas saikas.
Specialistų teigimu, susidomėjimas sveika mityba kasdien auga, o įsitikinimas, kad sveikas maistas yra neskanus, pamažu blėsta. Vištiena taip pat gali būti tuo pačiu metu ne tik gardi, bet ir maistinga, naudinga organizmui ir sveikatai. Viskas, ko reikia – tai žinoti, kokie gaminimo būdai yra sveikiausi bei kokias naudingąsias vištienos savybes ...
Vidutiniškai suaugęs žmogus turi apie 100 milijardų smegenų ląstelių, iš kurių apie 85000 prarandame kasdien. Jei visas savo smegenų ląsteles sujungtume į siūlą, jo užtektų nuo čia iki saulės ir atgal..