Daugelis iš mūsų rytą pradeda puodeliu kavos ir sumuštiniu (išskyrus nebent tuos, kurie labiau rūpinasi savo mityba ir pusryčiams valgo košę). O paruošti sveikus ir skanius sumuštinius yra daugybė būdų. Dalinamės pačiomis įdomiausiomis idėjomis, ką galima užsidėti ant skrebučio.
Kokius produktus vartoti, jeigu norite, kad kaulai būtų stiprūs?
Jei pastebėjote, kad jūsų vaikas pasidarė dirglus, skundžiasi nuovargiu ar įvairiais negalavimais – greičiausiai per žiemą nusilpo jo imuninė sistema ir būtina kuo greičiau imtis priemonių.
Mums sunku įsivaizduoti, kiek cukraus yra mūsų kasdien vartojamuose produktuose – neretai nepadeda susigaudyti net ir etiketėje nurodyta sudėtis. Puslapio Sugarstacks.com kūrėjai surinko duomenis, kiek kokie produktai turi cukraus, ir vizualiai parodė tai rafinuoto cukraus kubeliais. Siūlome pamatyti patiems!
Kad ir kokie tolerantiški būtume, yra vietų, kur neteisti aplinkinių labai sunku. Tai – prekybos centrai. Mes nori nenori nejučia imame smerkti tuos, kurie eina su pilnais krepšiais traškučių ar alaus, įvairių pusfabrikačių ar kitų nesveikų produktų, ir dažnai pamirštame kritiškiau pažvelgti į savąjį.
Ką daryti, jeigu gražaus stoto vyras virto sunkiai šnopuojančiu storuliu? Skatinimai pasirūpinti savo figūra dažniausiai neduoda jokių rezultatų, todėl moterims tenka viską imti į savo rankas. Ką joms galima patarti?
Maži atlyginimai ir didelės maisto produktų kainos atima iš žmonių galimybę dažniau pasimėgauti įvairiais delikatesais. Viena vertus – tai blogai. Tačiau žiūrint iš kitos pusės – ženkliai sumažėja gana plačiai paplitusios „gurmanų migrenos“ rizika.
Daugeliui iš mūsų bent kartą per metus tenka susidurti su būsena, kai ima stigti jėgų, subjursta nuotaika, sumažėja darbingumas. Dažniausiai taip nutinka rudenį ir pavasarį – šaltis ir pilkas dangus erzina, o viena į kitą panašios dienos varo žodžiais neapsakomą nuobodulį. Blogą nuotaiką mes linkstame taisyti įsisukę į šaldytuvą. Viena vertus, t...
Gyventi sveikiau ir geriau maitintis – daug paprasčiau, negu daugeliui atrodo iš pirmo žvilgsnio. Juk daugelį kenksmingų produktų galima pakeisti sveikesnėmis ir netgi skanesnėmis alternatyvomis – ir niekas nesako, kad mitybą reikia keisti kardinaliai.
Proto galiūnu jūsų nepavers nė vieni vaistai, tačiau pagerinti smegenų veiklą pakoregavus mitybos įpročius tikrai galima. Štai kokie produktai yra patys naudingiausi smegenims.
Alkio jausmas atsiranda praradus 1% organizmo vandens. Netekus organizmui daugiau kaip 5% vandens, žmogus praranda sąmonę, o daugiau 10% - mirti