55 kilogramų atsikračiusi mergina pasidalino paslaptimi: pakako pakeisti kelias smulkmenas

55 kilogramų atsikračiusi mergina pasidalino paslaptimi: pakako pakeisti kelias smulkmenas
@ Instagram

Visą savo gyvenimą 27-erių Kiah Twisselman tikino, kad tiesiog turi blogą genetiką, kuri neleidžia numesti svorio. Tačiau prieš dvejus metus ji įrodė, kad teorija neteisinga, ir sveikai maitindamasi, bei minimaliai sportuodama ji sugebėjo sumažinti svorį nuo 130 kilogramų iki 75 kilogramų.

 

Pradedant svorio metimo kelionę, moteris pirmiausiai nusprendė, kad nori būti sveikesnė, todėl kreipėsi į kūno rengybos ekspertę Rachel Hollis ir gavo iš jos penkis patarimus, kaip pagerinti savo gyvenimo kokybę mažais, bet svarbiais žingsneliais.

 

Savo „Instagram“ puslapyje K. Twisselman išsamiai aprašė, kaip jai sekėsi pritaikyti naujus dienos įpročius:

 

 • pabudimą viena valanda anksčiau, nei yra įpratusi;
   

 • 10 dalykų, už kuriuos ji yra dėkinga užrašymą,
   

 • maisto atsisakymą, kuris daro daugiau žalos kūnui negu suteikia naudos;
   

 • gausesnį vandens vartojimą;
   

 • užsiėmimą mėgstama sportine veikla bent 30 minučių.

   

Jauno moteris savo „Instagram“ paskyroje teigė: „Gyvenimo pagerinimas nėra susijęs su kažkokiais baisiais, drastiškais pokyčiais per naktį. Tai yra įsiklausymas į save, neskubant, ir palaipsniui daromi mažo pokyčiai, kurių įmanoma laikytis. Svarbiausia – nuoseklumas.“

 

Moteriai taip pat padėjo dienoraščio rašymas, kuomet ji jausdavosi išties alkana ir norėdavo suvalgyti nesveiko maisto, pasiduoti pagundoms. Dabar K. Twisselman padeda kitiems kaip svorio metimo trenerė ir netrukus savo svetainėje pradės pirmąjį skaitmeninį kursą, kuriame mokys kitus, kaip efektyviai numesti svorio. Su savo „Instagram“ sekėjais ji taip pat dalijasi motyvaciniais vaizdo įrašais, kurie padėtų įkvėpti juos daryti, kad ir mažus, bet sveikus gyvenimo pokyčius.

Komentarai