6 hialurono rūgšties privalumai: tai daugiau nei raukšlių išlyginimas

Partnerio turinys
Šis turinys inicijuotas projekto partnerio
6 hialurono rūgšties privalumai: tai daugiau nei raukšlių išlyginimas

Hialurono rūgšties natūraliai yra mūsų odoje, bet jų atsargų vis mažėja bėgant laikui. Nenuostabu, kad mokslas sumanė, kaip suteikti galimybę odai gauti trūkstamo hialurono ir išlaikyti išvaizdą gražią. Natūraliai hialuronas atsakingas už odos drėgmę ir stangrumą. Tačiau hialurono rūgšties injekcijos naudojamos dar plačiau nei vien raukšlių užpildymas. Kur dar estetinės medicinos gydytojai naudoja hialuroną ir kuo jis toks ypatingas?

 

1. Intensyvus drėkinimas. Auksinė taisyklė: jei nežinai, kaip pasirūpinti oda – drėkink ją. Sausa oda greičiau sensta, joje sparčiau išryškėja gilios raukšlės. Sausa oda išplonėja ir todėl išryškėja netobulumai. Hialurono rūgštis yra viena universalių priemonių visų tipų odai drėkinti. Hialurono rūgštis gali būti vartojama papildų forma, su ja gaminama dekoratyvinė kosmetika, veido priežiūros priemonės. Tačiau labai svarbu išsiaiškinti, kokio dydžio yra hialurono rūgšties molekulės – ar jos pakankamai mažos, kad pasiektų odos sluoksnius ir padėtų odai išsaugoti jaunystę.

 

2. Prieš senėjimą. Vienas žinomiausių hialurono panaudojimo būdų – stabdyti senėjimą arba užpildyti laiko paliktas raukšles ant odos. Jei norite tikrai akivaizdaus, bet natūralaus efekto, rekomenduojama rinktis hialurono rūgšties injekcijas, kad preparatas pasiektų reikiamus odos sluoksnius. Injekcija padeda suleisti specialios formulės hialurono rūgštį tiksliai ten, kur reikia. Estetinės medicinos gydytojas tiksliai parenka reikiamą mililitrų kiekį ir zoną, į kurią reikia sušvirkšti preparatą, kad pasiektumėte norimą rezultatą – išsilygintų raukšlės, papilnėtų lūpos, sustangrėtų dekoltė ar kaklo oda.

 

„Era Esthetic“ klinikose hialurono rūgšties injekcijos atliekamos su plačiausiai pasaulyje pripažintais „Juvederm Ultra“, „Juvederm Hydrate“, „Surgiderm“ ir kitų prekių ženklų preparatais. Jų naudojimas yra saugus, o efektas išlieka nuo 1 iki net 2 metų. Hialuronas, patekęs į odos sluoksnius, iki 2 metų skatina kolageno sintezę, epidermio ir dermos atsinaujinimą. Hialurono užpildas išsklaido natūraliai, bet tai nereiškia, kad po to oda sukrinta. Raukšlės, net ir išsisklaidžius preparatui, nebebūna tokios pat gilios, kaip prieš procedūrą. Pasitarkite su gydytoju, kada jums rekomenduojamas pakartotinis vizitas. Kitą sykį hialurono rūgšties preparato išlyginti raukšles jums reikės mažiau.

 

3. Sulaiko drėgmę. Hialurono rūgštis ne tik drėkina odą, bet ir geba sulaikyti ją odoje. Kai epidermis, išorinis odos sluoksnis, gauna drėgmės, hialurono rūgštis pritraukia ją ir išlaiko ilgesnį laiką, užtikrindama ilgalaikį odos drėkinimą.

 

4. Skydas nuo kenksmingo poveikio. Oda saugo visą mūsų kūną. Oda kasdien susiduria su tarša, neigiamu saulės poveikiu, cheminių priemonių dirginimu, žiemą – šalčiu. Senstant epidermis plonėja, bet įvairių žalų nemažėja. Dėl to mūsų odą bėgant laikui nusėja vis daugiau smulkių ir gilesnių raukšlių, dėmių, oda išsausėja, suglemba.

Hialurono rūgštis sustiprina natūralią odos apsaugą. Hialurono rūgšties injekcijos, ypač jei pradėsite jas leistis sulaukus pirmųjų raukšlių, padės užtikrinti geresnį odos apsauginį barjerą einant metams.

 

5. Elastingumo garantas. Išmėginkite paprastą eksperimentą: lengvai sugnybkite odos paviršių, ir atleiskite. Ar greitai jūsų oda atsistatė? Jei ne, tikėtina, kad joje elastino koncentracija yra nedidelė. Elastino, atsakingo už odos stangrumą, natūraliai yra mūsų odoje, kaip ir hialurono rūgšties, bet jo, deja, irgi senstant mažėja. Suglebusi oda nedžiugina... Taip, hialurono rūgštis nepakeis elastino, bet gali padėti padidinti odos stangrumą.

Prisotindamas odą drėgmės, hialuronas stangrina veidą, kaklą, dekoltė, priklausomai nuo to, kur pasirinkta suleisti injekciją su preparatu. Ryškesnis veido kontūras reiškia jaunatviškesnę išvaizdą.

 

6. Slopina uždegimus. Hialurono injekcijos puikiai tinkamos ne tik raukšlėms užpildyti, bet ir aknei gydyti, mažinti dėl dermatito atsiradusius uždegimus. Reguliuodama uždegimo lygį, hialurono rūgštis padeda greičiau užgyti žaizdoms, taip pat užpildo po aknės likusius randus.

Svarbu kreiptis į gydytoją, kuris išmano ne tik odos priežiūrą, bet ir preparatus bei jų naudojimą. Dirbti su hialurono rūgšties injekcijomis gali tik kvalifikuotas estetinės medicinos gydytojas.

Komentarai

Ar žinote, kad...

Lietuvoje iš tūkstančio gyventojų nuo gripo pasiskiepija vidutiniškai 30 asmenų, Latvijoje - 65, Estijoje – 52 asmenys. Tuo tarpu JAV tūkstančiui gyventojų tenka net 250 pasiskiepijusių, Europoje vidutiniškai – 177.

Kitas faktas