Svajojate apie ilgas blakstienas? Štai ko privalote imtis

Svajojate apie ilgas blakstienas? Štai ko privalote imtis
@ Shutterstock

Blakstienos tampa trapios ir slenka dėl tokių produktų kaip: netinkamas tušas ar vartojami medicininiai akių lašai, kurie išdžiovina blakstienas ir sukelia plauko lūžimą jo viduryje. Blakstienos taip pat gali būti trumpesnės ir netankios, jei dažnai plaunate akis ir jas trinate, nes tai gali sukelti jų ankstesnį išslinkimą, o kitos – nespėti pilnai ataugti. Kadangi blakstienos auga keturių – aštuonių savaičių cikle, nėra lengva jas užsiauginti optimaliai ilgas ir sveikas, ypač, jeigu nesilaikoma jų tinkamos priežiūros.

 

Šios priemonės padės turėti ilgas ir gražias blakstienas:

 

 1. Įtrinkite blakstienas alyvuogių aliejumi. Alyvuogių aliejus gali pagerinti blakstienų ilgį ir stiprumą. Natūraliame alyvuogių aliejuje gausu nepakeičiamųjų riebalų rūgščių, kurios veikia kaip emolientai – drėkina ir minkština blakstienas. Lengviausia užtepti aliejų ant blakstienų naudojant tušo šepetėlį.

   

 2. Pabandykite blakstienų auginimą skatinantį serumą. Renkantis tinkamiausią serumą, skirtą blakstienų priežiūrai, geriausia pasikonsultuoti su vaistininku, kuris įspės apie galimus alergenus ir patars, kuri priemonė jums tinkamiausia.

   

 3. Užtepkite aliejų, praturtiną vitaminu E. Aliejus su vitaminu E nuo seno buvo naudojamas stiprinti ir sudrėkinti blakstienas. Taip pat galite valgyti daugiau produktų, kurie yra šio vitamino, tai yra: aliejai, riešutai, sėklos, žalios lapinės daržovės (špinatai, brokolis).

   

 4. Šukuokite blakstienas. Su specialiu šepetėliu, skirtu šukuoti blakstienas, kartais švelniai perbraukite jas – tai paskatins šių plaukelių augimą.

   

 5. Sudrėkinkite kokosų aliejumi. Kokosų aliejus ne tik puikiai drėkina ir stiprina blakstienas, bet ir yra saugus naudoti. Galite jo šiek tiek paimti į pirštus, švelniai tarp jų įtrinti ir patepti blakstienas.

   

 6. Uždėkite ant akių ir blakstienų žalios arbatos kompresus. Žalioje arbatoje pilna medžiagų, kurios atgaivina akių vokus, pavargusias akis ir skatina blakstienų greitesnį augimą.

Komentarai (1)

Karina 2023-10-24 13:45
Apie blakstienų būseną ir sveikatą galite pasikonsultuoti atėję į blakstienų priauginimo procedūras. Meistres galite rasti https://2sesutes.lt