Bent vasarą pasakykit šampūnui „sudie“!

Bent vasarą pasakykit šampūnui „sudie“!

Į natūralias plaukų plovimo priemones imame žvalgytis ne tik tada, kai baigiasi šampūno buteliukas, bet ir tada, kai norime leisti plaukams pailsėti nuo „chemijos“. Išbandykite šiuos receptukus – jūsų plaukai bus dėkingi!

Duonos šampūnas

Pasirinkite juodą duoną. Pusvalandį pamirkykite karštame vandenyje maždaug stiklinę juodos duonos trupinių ir, šiems gerokai išbrinkus, išsitrinkite galvą. Neskubėkite nuplauti. Palaikykite 30-40 min.,  po to gerai išskalaukite. Po šios procedūros plaukai bus pastiprinti, glotnūs ir švelnūs.

Sodos šampūnas

Jeigu jus erzina dažnai besiriebaluojantys plaukai, tuomet vertėtų tai išbandyti! Sudrėkinę plaukus į saują prisipilkite sodos miltelių ir jais ištrinkite galvą. Kad plaukai būtų švelnesni, užbaikite šią procedūrą perliedami plaukus obuolių actu parūgštintu vandeniu.

Kiaušinio tryno šampūnas

Apie šį plaukų plovimo būdą tikriausiai esate girdėję iš savo močiučių. Tereikia išplakti kiaušinio trynį ir juo išsitepti galvą. Nedelsiant nuplauti vėsiu vandeniu.

Komentarai

Ar žinote, kad...

JAV specialistai teigia, kad gripas gali kelti daug didesnį pavojų negu raupai ar juodligė – jie nustatė, kad esama ryšio tarp gripo ir mirtinų infarkto atvejų, ir tvirtina, jog su gripu susijusių mirčių esama keturis kartus daugiau, negu iki šiol teigta.

Kitas faktas