Kamuoja nemiga? Šie 3 triukai padės užmigti vos per kelias minutes

Kamuoja nemiga? Šie 3 triukai padės užmigti vos per kelias minutes

Su nemiga susiduria daugelis šiuolaikinių žmonių – vieni kaltina išmaniuosius telefonus, antri skundžiasi vakare kamuojančiomis neramiomis mintimis, o treti – per vėlai išgertu kavos puodeliu. Kad ir kokia būtų jūsų nemigos priežastis, šie trys triukai padės atsikratyti visų dienos rūpesčių ir greitai bei lengvai užmigti.

 

1. Verskite save išlikti budriu

 

Šis metodas gali skambėti kontraversiškai, tačiau pasitikėkite procesu.

 

Miego ekspertė, daktarė Daisy Mae, naujienų portalui Express.co.uk, aiškina, kad bandydami neužmigti – apgaunate protą ir įvyksta priešinga reakcija.

 

„Ši taktika išties neįprasta, bet tikrai veiksminga. Tereikia atsigulti į lovą, plačiai atsimerkti ir kartoti frazę „ Aš neužmigsiu“. Po keleto minučių pastebėsite, kad akių raumenys pavargo ir tuojau pat užsnūsite“, – teigia specialistė.

 

2. Raminantis 4-7-8 kvėpavimas

 

Pastaruoju metu 4-7-8 kvėpavimo metodas sulaukė itin daug dėmesio ir ne be reikalo.

 

Pasirodo, kad įkvepiant skaičiuojant iki 4, sulaikant kvapą skaičiuojant iki 7 ir iškvepiant skaičiuojant iki 8, suaktyvinama parasimpatinė nervų sistema, todėl žmogaus organizmas nurimsta ir pamažu nugrimzta į miegą.

 

3. Prisiminkite savo dieną... Atvirkščiai

 

Paskutinis greito užmigimo metodas veikia pasitelkiant atmintį ir sekant, ką veikėte dieną prieš miegą.

 

„Gulėdami lovoje prisiminkite, ką veikėte visą dieną, bet ne nuo ryto, o atvirkščiai – nuo tada, kai atsigulėte į lovą iki atsibudimo ryte. Galvokite apie savo dieną atvirkštine tvarka. Tai padės mintyse išvengti bet kokių rūpesčių, be to, bus šiek tiek sudėtingiau ir ne taip kasdieniška, todėl protas nurims ir greitai užmigsite“, – tikina Daisy Mae.

Komentarai (2)

Kasparas 2023-12-18 13:51
Teksto autorius nežino kas yra nemiga...
Eigile 2023-12-18 05:56
Nesamones