Kelios naktinės plaukų kaukės

Kelios naktinės plaukų kaukės

Kad ir kokios efektyvios būtų jūsų pasirinktos plaukų priežiūros priemonės, tiesa ta, kad plaukų galiukų, pleiskanų ir sausumo gydymo rezultatai visų pirma priklausys ne nuo kaukės ar šampūno kainos, o nuo to, kiek laiko naudingosios medžiagos veiks galvos odą. Paskubomis atliktos procedūros paprastai neduoda jokių rezultatų – geriausiu atveju nebent kuriam laikui suteikia plaukams neblogą išvaizdą, tačiau jų sveikatos neužtikrina. Jeigu norite išsigydyti plaukus, 5 minučių per 2 ar 3 dienas neužteks – reikės savo „augmeniją“ valyti, maitinti ir drėkinti. Deja, mūsų gyvenimo būdas ir ritmas neleidžia mums rasti plaukų priežiūrai netgi papildomo pusvalandžio ir pasilepinti gydomosiomis kaukėmis. Jeigu ir jūs dieną tam neturite laiko, būtinai pasinaudokite alternatyva – gydykite plaukus naktį. Naktinės priežiūros privalumas yra tas, kad kaukių nebereikia daryti taip dažnai – užteks ir vieno karto per savaitę.

Kaukė su imbieru

Reikia: 30 ml sezamų aliejaus, 1 valgomojo šaukšto malto imbiero.

Kruopščiai išmaišykite imbierą su aliejumi, gautą masę būtina gerai įtrinti į galvos odą. Darykite tai kelias minutes masažuojamaisiais judesiais. Likusį aliejų ištepkite per visą plaukų ilgį. Tada sukelkite juos į viršų (galite susukti į kuodelį), apsukite galvą maistine plėvele ir užsidėkite kepurę, kad neišteptumėte patalynės ir naktį galvai būtų šilta. Ryte kaukę išplaukite su šampūnu – ilgiau nelaikykite.

Ši priemonė padės jums pamiršti, kas yra susivėlę, lūžinėjantys plaukai ir skilinėjantys jų galiukai. Be to, jie nustos slinkti!

Medaus kaukė su kiaušiniais

Reikia: 50 g šilto medaus ir 2 kiaušinių trynių.

2 psl. »

Komentarai (2)

lapute 2013-04-28 22:39
KMJ870 - nuolaida 5$ - 10$ pirmam apsipirkimui iHerb.com internetinėje parduotuvėje. Tik ten perku natūralias priemones, žymiai pigiau nei Lietuvoje.
Vija 2013-02-24 18:14
Kokosu aliejus, kakavos ar taukmedzio sviestai - padaro plauka silkini. Uzsitepat, pasitiesiat ranksluostuka ant pagalves ir miegat. Ryte issiplaunat - super! Tai geriausios naturalios priemones! Jas pigiau pirkti iHerb.com Su kodu NUS600 gausite nuolaida pirmam apsipirkimui net iki 10$