Keturi būdai patobulinti pirktinį šampūną

Keturi būdai patobulinti pirktinį šampūną

Visi nori gražių ir sveikų plaukų, tačiau pasirūpinti elementaria jų priežiūra dažniausiai arba pamirštama, arba tiesiog nežinoma, kaip. Plaukai praranda išvaizdą dėl daugelio jums jau puikiai žinomų priežasčių, todėl neužtenka juos vien išplauti šampūnu ir tikėtis stulbinančių rezultatų.

Paverskite galvos plovimą gydomąja procedūra. Plaukus, kaip ir odą, reikia maitinti, drėkinti, palepinti kaukėmis ir valyti, ir daryti tai galima netgi namuose, naudojant įprastą, tačiau mūsų pačių pagerintą, šampūną.

Keturi šampūno patobulinimo būdai:

Pieniškas. Idealiai tiks tiems, kieno plaukai šakojasi ir lūžinėja. Įmaišykite į savo šampūną rūgpienio, jogurto arba kefyro (santykiu 1:1). Seniai žinoma, kad rūgštaus pieno produktai sukuria ploną plėvelę, kuri apsaugo plaukus nuo žalingo išorinių veiksnių poveikio.

Rūgštus. Tinka bet kokio tipo plaukams. Keratiną (pagrindinę plaukų statybinę medžiagą) naikina agresyvūs šarmai, kurių gausu pirktiniuose šampūnuose. Šios problemos galima išvengti, jeigu šampūną maišysite su obuolių actu arba citrinų sultimis. Plaukai taps blizgūs ir sveiki.

Vitaminizuotas. Ištirpinkite 250 ml šampūno po ampulę vitamino A, E, B1, B6, B12. Vitaminas E kitaip dar vadinamas tokoferolio acetatu, o vitaminas A – retinolio acetatu. Pirkdami akcentuokite, kad naudosite juos išoriškai. Šis būdas padarys plaukus šilkinius, blizgančius, be to, jie pradės labai greitai augti.

Naudojant eterinius aliejus. Jų galima lašinti tiek į šampūnus, tiek į plaukų kaukes. Pirmieji tai sugalvojo Holivudo stilistai. Aliejai apvilks plaukus plėvele ir neleis jiems išsausėti, apsaugos nuo per daug agresyvaus šampūno poveikio. Plaukų žvyneliai suglaudžiami, plaukai tampa minkštesni ir elastingesni, o galvos oda puikiai pamaitinama nesočiosiomis rūgštimis. Pirmiausiai ištirpinkite 15 lašų eterinio aliejaus 1 arbatiniame šaukštelyje medaus, vyno arba konjako (jeigu plaukai ilgi, reikės 30 lašų), o tada maišykite su šampūnu. Jeigu šių produktų neturite, tiesiog įlašinkite į pirktinę priemonę 10 lašų eterinio arbatmedžių aliejaus ir mėgaukitės.

2 psl. »

Komentarai (10)

Kaunietė 2013-08-05 12:42
Labai gerai prieš plovimą galvą ištrinti TIBETO GRYBO kefyru,palaikyti apie pusvalandį - atsigauna plaukai
:) 2012-08-28 13:06
is tiesu plaukus galima tepti visokiais produktais, kuriu turime namuose. as karta savaitej palaikau plaukus kaukej, kuria darau is kiausinio, alyvuogiu aliejaus, medaus, citrinos kiek ilasinu ir sauksta ricinos aliejaus. sio laiejaus taip pat kas vakara patepu blakstienas. taip tepant jos man atsigavo mazdaug per savaite. ismeginkit!
Vikai 2012-07-31 16:11
Jeigu EA pateks į akis, keiksi tą dieną, kurią gimei. Grynas eterinis aliejus niekada nenaudojamas, ypač tokiam dalykui
robe 2012-07-22 13:37
pievu pieva
vika 2012-07-16 08:25
prašom atsakyti, jei patepčiau rozmarinų eteriniu aliejumi blakstienas, gal pradėtų greičiau augti, nes jau visai nušiuro?
Lina 2012-07-13 20:05
Tiesa, po majonezo kaukės reikia plauti plaukus šampūnu.. :)
Lina 2012-07-13 20:00
Anksčiau ( kažkada kai cheminį sušukavimą darydavausi ), plaukus atsigaivindavau majonezo kauke. Tinka pats pats paprasčiausias Vilniaus majonezas be jokių priedų- krapų ar kt.
Erika 2012-06-21 19:44
Man labai patiko kefyro kaukės. Ir į šampūną tikrai neblogai, bet kaukė geriau. Dar niekad neturėjau tokių gražių ir blizgančių plaukų.
Skaiste 2012-06-21 14:09
Pati įmaišau arbatmedžio eterinio aliejaus kelis lašiukus į šampūną ir balzamą (vienam plovimui),tai tikrai labai teigiamai veikia ir galvos odą ir plaukus - jie tampa daug minkštesni(mano sausi).
Daiva 2012-06-18 21:28
O, kažkaip niekada net nepagalvojau, kad galima būtų ką nors panašaus daryti :)